Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki ÁTESETT COVID fertőzésen,...

Aki ÁTESETT COVID fertőzésen, mennyire gyakori, hogy hányt? Köhögés miatt vagy, mert hanyingere volt? Mikor kezdődött és meddig tartott ez a tünet?

Figyelt kérdés
Fóbiám van a hányástól. Ne szólj le

2020. szept. 6. 00:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Majdnem
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

En csak a BBC-n es angol hireken elek, nem volt nekem.

Nem jellemzo. Egyaltalan nem. Tudom, milyen az emetofobia, ertelek.

Bar miota nincs eros fobiam, nem tartogattam orakig vissza betegsegnel es sokkal jobb volt.

De vannak eleve lazasan hanyos emberek. Te nem vagy ilyen, nyugi.

2020. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
4 emberrol tudok, egyik se hanyt.
2020. szept. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

volt erről egy kutatás, 164 covidost vizsgáltak, kb 10% hányt.


[link]

2020. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

nincs covid. :)


Köhögéstől rád jöhet hányinger, általában akkor szokott ez lenni, amikor túl hátra tolod a nyelved.

2020. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Az elején volt egy kis szédülés, úgy éreztem jobb lenne hányni, végül nem hánytam. Nálam hasmenés volt 2 napon át. Szerintem nem rossz a hányás, ivás miatt hozzá vagyok szokva. xD
2020. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyu, nem akarlak lehangolni, de nekem talan 3 éve volt olyan köhögésem, annyira szaraz, es sok, hogy mar attol hanytam, pedig ha akarok, se tudok, meg ha nagyon kell se...nem tudom, miért pont a covid miatt felsz csak tole
2020. szept. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, nekem semmi köhögésem nem volt. És más ismerősnek sem. Viszont a szaglásvesztésre nagyon figyelj, mert az kb biztos jele a fertőzésnek.
2020. szept. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!