Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hany nap alatt gyogyultal ki...

Hany nap alatt gyogyultal ki a koronavirusbol?

Figyelt kérdés
Azokat kerdezem, akiknek kimutattak vagy ha ismer olyat, akinek kimutattak, hogy hany nap alatt gyogyultak ki. Tudom, hogy nem mindenki egyforma, de atlagolni lehet ezt is, mint a lappangasi idot
2020. szept. 7. 22:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%

"Családfő elkapta, többiek nem!"

Honnan veszed? A többieket is tesztelték és negativak lettek? Jó. És másnap? És azután? És azután? Milyen gyakran tesztelik őket azóta is?

2020. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
96%
2 hete volt 1 hétig tartó láz és nagyon durva gyengeség, levertség. Aztán a múlt hét közepétől már kb semmi bajom nem volt, most viszont az elmúlt napokban erős fejfájásom van és a hidegrázás úgy tűnik visszatért. Szaglásom 2 hete nincs. Örülnék, ha már kezdenék kijönni belőle.
2020. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősöm, aki már 3 hónapja lélegeztetőgépen van :(
2020. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolók! Csak kíváncsiságból: aki írta hogy elkapta, hány éves kb? Előre is köszi a válaszokat! :)
2020. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
98%
nekem 08.28-án lett a tesztem pozitív( láz 37.5-38.1 kozott,íz-szag elvesztés, enyhe köhögés), igaz amikor megjött a teszt eredmény már egészen jól voltam, tegnapelőtt teszteltek negatív lett ha a mai is az már holnap mehetek is, egyébként sok fiatal azthiszi, hogy átmegy rajta úgy, hogy neméret semmit na ez TÉVEDÉS. Én 19 éves fiú vagyok a barátaimmal együtt kaptam el valaki tényleg nem érzett semmit, de egy másik már elég erőteljesen köhögött és még mindig pozitív a tesztje. Egyébként mind otthon pihentük ki
2020. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%
15, na látod, ez még az influenzánál se nagyobb.
2020. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
16%
13, 2pac meg 1996ban volt lélegeztőgépen
2020. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
16-os nekem nem volt nagyobb kivéve hogy még mindig nem érzek szagokat, de a szüleimnek/nagyszüleimnek lehet nagyobb lett volna!
2020. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%

13 hozzaszolotol kérdezném hogy esetleg van e valamilyen más betegsége is az illetőnek aki lelegeztetogepen van? Hány éves?


Csak azért kérdezem mert annyira aggasztó ez a tehetetlenség es bizonytalanság egyszer ezt mondják egyszer azt. Akik elkaptak azoktól kérdezném most hogy, kicsit sem hasonlít más influenza vírus tüneteire?... Pozitív tesz oké de arról is hallani minden félét hogy kiutat bármilyen vírust tehát egyáltalán nem megbízható.... En mar komolyan nem tudom mit higgyék... En magamat nem féltem csak a gyerekeimet asztmas az eggyik, másik kruppos... :(

2020. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Rajtam tegnap vegeztek tesztet, de meg eredmenye nincs. Ha pozitiv lesz, akkor leirok mindent!
2020. szept. 9. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!