Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hany nap alatt gyogyultal ki...

Hany nap alatt gyogyultal ki a koronavirusbol?

Figyelt kérdés
Azokat kerdezem, akiknek kimutattak vagy ha ismer olyat, akinek kimutattak, hogy hany nap alatt gyogyultak ki. Tudom, hogy nem mindenki egyforma, de atlagolni lehet ezt is, mint a lappangasi idot
2020. szept. 7. 22:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
5%

Gyanítom, hogy a válaszok egy része kamu.

Kicsit érdekes a médiában senki sem nyilatkotkozik arról(aki koronás volt), milyen volt...

2020. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolso, remelem en eleg hiteles leszek számodra, ha pozitiv lesz a tesztem. Igerem mindent le fogok irni.
2020. szept. 9. 22:44
 23/32 anonim ***** válasza:
96%
21, egy csomóan nyilatkoztak már, csak a jóindulatú emberek rájuk is azt mondják, hogy kamuznak. Néha komolyan azt hiszem, egyesek még a saját anyjuknak se hinnék el, ha a szemük láttára fuldokolna.
2020. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%
19: 65 éves. Nem tudok róla, hogy lenne komolyabb betegsége.
2020. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Én egy nap alatt. Tuti az immunrendszerem és maszk sem kell most már.
2020. szept. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell még 1 pozitív teszt! Első pozitív teszt után 10 nap, illetve az utolsó 3 napban nem lehet lázad. Vicc, mert nekem alapból nem volt láam, csak hőemelkedés, viszont a szaglásom még nem tért vissza. Pénteken lesz 2 hete, hogy elkezdődtek a tünetek.
2020. szept. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
8-as: ez megintcsak nem igaz, mi is 4-en lakunk. Csak nekem lett fertőzött, mert alapból járványhelyzetben nem ölelgetem a családtagjaimat, és amit éreztem, hogy nem vagyok jól, elszigeteltem magam.
2020. szept. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"annyira aggasztó ez a tehetetlenség es bizonytalanság egyszer ezt mondják egyszer azt. Akik elkaptak azoktól kérdezném most hogy, kicsit sem hasonlít más influenza vírus tüneteire?... Pozitív tesz oké de arról is hallani minden félét hogy kiutat bármilyen vírust tehát egyáltalán nem megbízható.... En mar komolyan nem tudom mit higgyék..."

Minden szervezet máshogy reagál. Ez ilyen, nem lehet tudni, hogy kire hogyan hat...

2020. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem special az influenza sokk jobban megdolgoztatta a testem, es nem nekem nem voltak influenzajellegu tuneteim. Inkabb natha jellegu tuneteim voltak. Hoemelkedes, torokfajas, de laz sosem volt. Akikrol en tudok, mindannyian elvesztettek a szaglasukat. Van akinegy hetre, van akinek március óta nem tert vissza a szaglasa.
2020. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
3%
Persze, hogy nincs az embernek szaglása. Ha megvagy fázva akkor sincs... :D. Izeket se érzed, ha fáj a torkod.
2020. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!