Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs egyetlen koronás...

Miért nincs egyetlen koronás se az ismerőseim körében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a kérdésem hogy elég sok beteg van már magyarországon is sajnos,de olyan érdekes hogy azért ismerek pár embert még sem hallottam senkitől semmit hogy valamilyen ismerős átment már a fertőzésen,nehogy úristen elhunyt benne.

Esetleg van itt valaki,aki fertőzött volt,tud róla,és felgyógyult? Vagy akárki az ismerősei körében.

Elmesélhetné hogy mit élt át,nagyon megköszönném.

Ettől függetlenül,mindenkinek jó egészséget kívánok,és remélem hamarosan túl leszünk ezen az egészen!



2020. ápr. 24. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sincs koronás ismerősöm.

Álltalában az ember csak hall szerencsére a sok megbetegedésről,de nem tapasztalja a környezetében!

Mert sokkal jobban felfújják ezt a nyomorult vírust mint kéne.

Örülj,hogy nincs megbetegedés a környezetedben!

A többi buta hírrel meg ne foglalkozz!

2020. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatod, hogy nincs? Lehet tüntetmentes is, tehát ő maga sem tud róla, attól viszont még fertőzhet. Lehet, hogy csak később fog kijönni rajta, de addigra már téged is megfertőzött, ha találkoztál vele.
2020. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem még márciusban volt egy kb. 1 hetes időszakom, amikor lázas voltam, 39 fok körüli, és nagyon durván köhögtem. Mivel előtte voltam külföldön, simán esélyes, hogy koronás voltam, de nem teszteltek, sőt, nem is látott orvos, hanem csak annyit bírt mondani telefonon, hogy ne menjek ügyeletre, maradjak otthon, és ha fulladok, hívjak mentőt. Ami finoman szólva is egy rossz vicc, jó, hogy nem azt mondta, hogy ha meghaltam, hívjak hullaszállítót. Aztán végül rendbe jöttem, de azért senkinek se kívánok ilyen betegséget, akár korona volt, akár nem. Szóval nagy valószínűséggel ezért nem tudsz róla, hogy lennének koronás ismerőseid.
2020. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán az volt az egyik unokatestvérem. Hetekig lázas volt, de nem lett tüdőgyulladása. Az esetek 80%-ában tünetmentes, és csak nagyon ritkán súlyos. Még az is lehet, hogy te is voltál/vagy koronás, csak tünetmentesen.
2020. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen sok koronafertözött van, akiröl nem tudnak, mert vagy tünetmentes, vagy csak enyhe tünetei vannak.

A fö gond, hogy ök ugyanúgy fertöznek, mint akik kifejezetten erös tüneteket mutatnak, vagy súlyos betegek.


De a szembeházban nemrég halt meg két ember.

2020. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesanyám, a férje, a legjobb barátnőm, az ő kertészük, és több munkatársuk lett koronás.

Legtöbbnek semmi komoly tünete nem lett, légszomj, hátfájás volt inkább jellemzőbb, barátnőm lázasodott be csak.

Valószínű mi is elkaptuk mert találkoztunk velük a pozitív teszt kimutatásakor, elég szoros kontaktba voltuk velük, de hatósági karanténba nem jött ki tünetünk csak mellkasnyomás, de az lehetett a stressztől is.

Az a baj míg az ember nem a családjáért és magáért aggódik addig tényleg nehéz átérezni ezt a helyzetet.

Mindenki felgyógyult azóta már amúgy.

2020. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány 80 év feletti ismerősöd van? Na ugye...
2020. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van olyan ismerős, ahol az egész család az volt. 1 hét után tesztelték csak őket, amikor már nagyon szarul volt mindenki. Mindennap hívták a háziorvost aki tovább telefonált, de mégsem történt semmi.
2020. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. ápr. 24. 15:54
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik munkatársamnak a nagynénje koronavírusba halt bele, 60 éves volt és nem volt semmi komolyabb betegsége.
2020. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!