Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha pangásos szívelégtelenségem...

Ha pangásos szívelégtelenségem lenne 40 évesen akkor ugye kapnék valami tájékoztatást, kezelést, uhn meg ekgn kívül lenne még valami vizsgálat? Nem csak ráírnák szó nélkül a diagnózist a kezelőlapra amit adnak a vizsgálat végén?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mitől lehet ilyet ennyi idősen kapni? Nem volt infarktusom, alacsony a vérnyomásom, nem vagyok cukorbeteg, túlsúlyos meg dohányos sem vagyok és alkoholt sem iszom.

2020. szept. 8. 19:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kálciumot szedtem magnéziummal 2:1 aranyban attól elmúltak az extráim. Azt mondta a kardiológus hagyjam abba egy időre és csak kúra szerűen szedjem. Most q10et javasolt még nem kezdtem el szedni.

Még egyszer nagyon köszi. Iszonyú hálás vagyok. :) megmentettél.

2020. szept. 8. 20:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit, szívesen segítek ha tudok. Én is ugyanígy vagyok. Mitrális prolapsus, extraszisztolé.
2020. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem 8% ez az Ef😅😃😃
márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!