Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek AIDS-es?

Lehetek AIDS-es?

Figyelt kérdés
Szóval hétfégén megittam egy random sört az utcán, arra lennék kíváncsi hogyha esetleg, valamilyen módon egy Aids-ben szenvedő ember hagyta ott akkor kb mennyire fertőződhettem meg. A tardozást kérlek hanyagoljátok.
2020. szept. 8. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha aids fertõzött is itta, amire csekély az esély, még akkor sem fertõzhetet meg feltétlenül. Nyállal nem terjed.
2020. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
leginkább hipochonder lehetsz...
2020. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, a HIV vírus levegőn néhány perc alatt elpusztul. Ha fertőzöttel csókolóztál volna akkor is minimális az esélye, legfeljebb ha mindkettőtök szájában sebek lennének.
2020. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vantel ***** válasza:
39%
Mi az a tardozás?
2020. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 re-tard, azért írtam tardozásnak mert nem vagyok benne biztos hogy benne van e a szabályzatban hogy a káromkodás tilos.


Köszönöm mindenkinek

2020. szept. 8. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha a retard káromkodás akkor a fogyatékos is. Mondjuk én a cigányt is szitokszóként használom, értelemszerūen.
2020. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hellmano ***** válasza:
Hallod nagyobb az esélye, hogy koronás lettél. Mi így bulikban beleszoktunk hugyozni a sörösüvegbe és kirakjuk az asztalra, majd nézzük, mikor jön a csürhe az ingyen sörért és ráhúz :D Volt olyan, aki megfogta ráhúzott kiitta az egészet azt ment tovább :D De volt olyan is, hogy összehányta magát a figura a tánctér közepén kezében a hugyos üveggel.
2020. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az aids nem terjed így.
2020. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!