Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki aids-el küszködik hogy...

Aki aids-el küszködik hogy derült ki, milyen jeleni voltak az első hónapokban,hogyan kaptad el?

Figyelt kérdés
sajna én nem jutok el orvoshoz illetve voltam bőrgyógyásznál nemi beteg gondozóban de mivel itt csak heti 1 alkalommal rendel rengetegen voltak bejutottam de elküldött azzal hogy nem nemi betegség de tesztelni nem tesztelt.

2020. szept. 8. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát mondjuk engem is az ÁNTSZ-nél anonim teszteltek anno. A nemigondozó csak ilyen rothadó nemiszerves dolgokkal foglalkozik. Most az a nemzethy népegészségügyi hivatali nemzet csinálja ugyanúgy és ingyenes. Első hónapokban nincs tünet és ki sem lehet mutatni. Legjobb az ha a hatodik hónapban tesztelnek mert akkor már van ellenanyag a vérben. Nekem ízületi és bőr gyulladás volt és hatalmasra duzzadt nyirokcsomók, tüdőgyulladás háromszor is és erős fogyás, gyengeség és izzadás. Hogy mitől kaptam? Nem, nem vagyok meleg se drogos, egy gyerek összeszúrkált sokunkat egy sötét zsúfolt szórakozóhelyen mert annyira viccesnek találta.(benne volt 20 éve a megyei újságban is)
2020. szept. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy válaszoltál.
2020. szept. 10. 07:16
 3/6 anonim ***** válasza:
uh az komoly
2020. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

1es ez kamu!

Nagyon hamar elpusztul a HIV virus levegon!

Nagyon nehez elkapni

2020. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
#4 Nem kamu. 1993-as Narancs club békés megyei hirlap xy száma már nem emlékszem.)
2021. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jahh, és fideszes klub volt. Azért narancs.)
2021. jan. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!