Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrviszketés és rövid ideig...

Bőrviszketés és rövid ideig tartó kipirosodás, illetve enyhe szemviszketés lehet koronavírus tünete?

Figyelt kérdés
Napok óta tart, és jellemzően este jön elő erősebben. Mindenhol viszketek, fejbúbtól lábujjakig. Néha itt-ott kipirosodik a bőröm, de gyorsan el is múlik. Mellette minimális hőemelkedés, néha tüsszentek, néha kapar a torkom, de semmi sincs folyamatosan. Hipochonder és stresszes is vagyok, sajnos.

2020. szept. 9. 10:05
 1/4 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy lehet tünet, de önmagában csak ritkán. Viszont elég gyakori tünet lehet.

[link]

[link]

egy sportoló ismerősömnek is szemfájdalom és ekcéma szerű kiütés voltak a tünetei láz nélkül, aztán pozitívat tesztelt. De ez nem jelent semmit.

2020. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem inkább valami allergia?
2020. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%
Ez az 5g miatt van!
2020. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tünetek inkább ekcémára utalnak. Vérkeringési vagy képzési zavar okozhatja, vagy idegrendszerrel kapcsolatos betegség. Menj el orvoshoz mert ez súlyosabb lehet mint a covid!
2020. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!