Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzugás kapcsolatban lehet...

Marcika35 kérdése:

Fülzugás kapcsolatban lehet az agyi nyomás fokozódással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve magas hangon sípol a jobb fülem, ez nem állandó hanem változó, de ha vissza tartom a beszívott levegőt magamban úgy hogy nyomást?! produkálok a fejemben, akkor a füézugásom elmúlik egy időre, nem lehet az, hogy vérnyomás vagy agyi nyomás gondom lehet? Amióta van ez a dolog furcsán nem a fejem nem vagyok nyomott se ilyen se olyan, de ha nyomásváltoztatást csinálok bentartott levegővel rövid ideig, akkor lüktetőfejfájásomvan utána megszűnő fülzúgással, Létezik olyan gyógyszer ami nyomást csökkentené? vagy teaféle? Vízhajtásra gondolok itt. a Válaszokat előre is köszönöm! Marci. frontérzékeny hold érzékeny ilyenekor nem tudok aludni.

#ötlet #fülzúgás #tipp #agyi nyomás #keringés zavar
2020. szept. 10. 17:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszod, találtam ilyet is ami vízben oldódik, lehet hogy nagyobb mennyiségű adagot lehetne bevinni nem?

[link]


Hány mg szedsz naponta ha nem titok. köszi a válaszod előre is!

2020. szept. 12. 12:45
 12/16 A kérdező kommentje:

[link]

ez is jó páros lehet szerintem, nézz körül van pár jó dolog rajta.

2020. szept. 12. 15:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt szedem az utóbbi években: [link]
2020. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnézem, olyasmit is irtak hogy koszos vér?! érszűkűlet, rosszabb esetben agydaganat, vagy gyomor más vagy vese probléma,

hálistennek a cukrommal még nincs gond. az 6.4. be tenné az ajtót ha még azzal is gond lenne (:

2020. szept. 15. 10:30
 15/16 A kérdező kommentje:
én pl napi 1000mg c vitamint is szedek aszkorbin savat, vízben oldodót naponta, mérő kanállal, neten találtam 1kgost akciósan 3500ftért. reggel d vitamin este d vitamin,
2020. szept. 15. 10:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Hamarosan gyémánt lesz az agyadból.
2020. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!