Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronások! Nektek milyen...

Koronások! Nektek milyen tünetekkel jelentkezett a vírus?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Száraz köhögés, nehéz légzés, láz
2020. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok koronás, de ismerek olyat, aki igen. Egyiküknek csak a torka fájt, a másiknak pedig csak a hasa ment. Láz, köhögés nem volt.
2020. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyik ismerősünk volt beteg tavasszal (30 éves gondozó egy idősotthonban). Szinte semmi tünete nem volt azon kívül hogy nem érzett szagokat és ízeket. Ha ez nem lett volna egy kis sima meghűlésnek gondolta volna.
2020. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Én csak náthás vagyok és pozitív lett a tesztem. 17/F
2020. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

3-as

Nekem eszembe nem jutna magában a szag- meg ízérzékelés elvesztését meghűlésnek gondolni egyéb tünet hiányában. Miért pont meghűlés?

2020. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írtam hogy meghűlésnek gondolta a szag- és ízérzékelés megszűnését. Hanem azt, hogyha ezek nem lettek volna akkor simán egy kis náthának gondolta volna, annyira nem volt más specifikus tünete. Nem értem mit nem lehet azon érteni amit írtam.

Egyébként a munkahelyén (idősotthon) néhány naponta tesztelték a dolgozókat és akkor derült ki amikor még semmi tünete nem volt. Akkor otthon kellett maradnia, és aztán jelentkeztek a tünetek is, amik a szag- és ízérzékelés elvesztésén kívül semmi különösek nem voltak. Nem fulladt, nem fájt mindene. Bocsánat, ennél szájbarágósabban nem tudom.

Egyébként Olaszország, tavasz, a karantén ideje.

2020. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha nincs más tünete, akkor nem náthás, mert az is tünet. Ezért írtam.
2020. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

Az egész azzal kezdődött, hogy bekapcsoltam a tévét, majd hirtelen kiderült, hogy nemcsak én, hanem az egész világ koronás.


Jelenleg a halálomat várom. Az agyhalál lassacskán már mindenkin kiütközött, nem sokára kinyírjuk egymást, beleértve magunkat is.

2020. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Torokkaparás, tüsszögés, orrfolyás, orrdugulás, hőemelkedés, majd láz, szaglás-ízérzékelés csökkenése,néha egyet-egyet köhintek.
2021. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!