Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő után jelentkeznél,...

Mennyi idő után jelentkeznél, ha jelentkeznél?

Figyelt kérdés

NAGYON elhúzódik a járvány miatti meló bizonytalanság, és fogy a pénzed.

Viszont, mint ilyenkor mindig, nő a rendvédelem emberanyag igénye.

Nos te, mennyi idő után lépnél be a seregbe, rendőrséghez, vagy magán őrséghez, ha tudnád, hogy az legalább biztos meló, azonnal felvesz, és legalább van TB-d, meg kajára lóvé?


( Nyilván a kérdés nem a 4 diplomás, 8 nyelvvizsgás, 3 saját céges, 4 éves korától dolgozó, azaz nem az átlagos Gyakorizós válaszolókhoz szól. )



2020. ápr. 4. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van azonnali felvétel fegyveres erőkhöz, pláne a feltételi követelmények teljesítése nélkül nélkül?! Te nagyon el vagy itt tévedve.
2020. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 diplomám van, 4. folyamatban, sőt nyelvvizsgám is van és egyéni vállalkozó is vagyok.... viszont alkalmatlan katonának (gerinc).... de ettől független én már állást keresek
2020. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
2 (Versenyképes) diplomám van, 2 nyelvvizsgám, vezető vagyok a versenyszférában. Mivel vannak ambícióim és szeretném tovább építeni a karrierem, ezért nincs a pénz amiért katonai, rendvédelmi pályára mennék
2020. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a mentőkhöz szeretnék nagyon bejutni, mint önkéntes. Nagyon szeretnék segédkezni ebben a járvány helyzetben. Csak sajnos érettségiig még van egy évem anélkül meg úgyse vesznek fel gyakornokként sem :(
2020. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!