Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírus PCR teszt...

A koronavírus PCR teszt eredményét körülbelül hány nap múlva rakják fel az eeszt.gov.hu oldalra, az EESZT rendszerbe, ha nem magánúton teszteltek, hanem a háziorvos rendelte ki a mentőket mintát venni?

Figyelt kérdés

Hétvége is beleszámít ezekbe a napokba, amíg kidolgozzák az eredményt, vagy csak a hétköznap? Esetleg hétvégén is várható az eredmény feltöltése?

Amíg meg nem tudom az eredményt, addig nem mehetek sehova, itthon kell maradnom?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. szept. 19. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 nap alatt megvolt. Addig ne menj sehova.

Arra nem tudok sajnos válaszolni hogy beleszámít e a hétvége.

2020. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is 2 nap volt.
2020. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Én a második napon tartok, csütörtökön reggel 8-kor vettek mintát. Már szinte 10 percenként figyelem ezt a rendszert...

Remélem, nekem sem húzzák el sokáig, jövő hétig.

2020. szept. 19. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd be az e-mail értesítést az oldalon s akkor nem kell percenként nézni.
2020. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol és mikor vették le a tesztet. Van akinek reggel leveszik, és este megvan (ez a ritkább) van, akinek csak 6-7 nap múlva van meg. A 6-7 napba minden nap beleszámít.
2020. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Rokonomnak műtétje volt, előtte pár nappal vettek mintát a kórházban, aznap este megjött az eredmény, mert sürgős volt. Egyébként ahogy 4-es is mondta, email értesítőt állítad be, és amint van eredmény emailben értesítenek (egyebként is érdemes értesítőt bekapcsolni leletek, e-receptek miatt is)
2020. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 5. Napja, hogy nem küldik meg az eredményt, valószínűleg negatív vagyok, de addig még nincs meg nem mehetek vissza az egyetemre...valami tanácsotok esetleg van, hogy hol lehet utánajárni, hogy mi a helyzet?
2021. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!