Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik át estek a korona viruson...

Akik át estek a korona viruson.. Milyen volt? Hogy kezdődött? Milyen tünetek? Durva volt? Mi a menete? Központi szám hívás? Teszt karantén? Kiket vettek karantén alá? Be kellett diktálni? Előre is thx!

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekek, már 2x hallottam a következőt, nem személyes ismerős, de valakimnek a valakijei:

várták a tesztet, mert kontaktszemélyek voltak vagy vmi. Eltelik pár nap, felhívták a háziorvost, hogy hol vannak már. Jönnek hamarosan.

Eltelik 1hét, 2 hét. Nem jött senki. Megint telefonáltak: dehát már megjött az eredmény, negatív!

Mindezt úgy, hogy senki nem jött ki tesztelni.

Szóval, ezek és hasonló dolgok alapján (pozitív motorolaj, sárgadinnye), vonjatok le következtetést az egészről.

2020. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Érdekes..

Bár ha jól értelmezem a híreket fogy a teszt...

Én azt hallottam h 2 7 is lehet az eredmény..

Karantén meg 10 nap

Akkor wtf?

2020. szept. 24. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!