Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az iskolámbam van egy igazolt...

Az iskolámbam van egy igazolt koronavírussal fertőzött! A hét folyamán három gyerek is rosszul lett, a hétvégén mennek ki hozzájuk a mentők. Ha nekik is pozitív lesz a tesztjük, ugye akkor már 4 fertőzött lesz a sulimban. Bezárják, akkor az iskolát?

Figyelt kérdés

(Év elején, azt mondták (tudomásom szerint), hogy ha három gyerek igazolt koronavírusos akkor bezárják az adott iskolát, ha csak két beteg van, akkor csak az osztályt küldik haza.)

Nagyon erős a gyanú, hogy az a három gyerek is fertőzött!



2020. szept. 19. 09:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy. Maximum az adott osztály lesz 10 napra online-ra állítva.
2020. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
* két különböző osztályban vannak a betegek!
2020. szept. 19. 10:19
 4/23 A kérdező kommentje:
De ha csak a két osztályak kell karantēnban lennie, nem az egész iskolának, akkor sajnos nem nagy értelme van az egésznek, hiszen tapasztalataim alapján többen is megfertőzödhettek, mivel nem nagyon tartják be sajnos a szabályokat a diákok, tanárok. :(
2020. szept. 19. 10:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így van. Nincs sok értelme, de jelenleg ez a gyakorlat.
2020. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Ebben ne is reménykedj. Tanulj, lógtatok már éppen eleget.
2020. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mindenhová bekommenteled 6-os ezt a lógós dumát...
2020. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#6 Kikérem megamnak, hogy lógok! Én úgyanúgy tanultam, akkor is mint most! Nekem fontos a tanulás! Egyetemre fogok menni! Én nem lógni szeretnék, hanemcsak elkerülni a vírust!
2020. szept. 19. 21:44
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem lógnak!!! Nehezebb otthonról tanulni, és rosszabb is. Én is utálom, de ez egyetem. Sz.ar! Se információ rendesen, se semmi. Undorító az online oktatás!
2020. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem lógtak, persze.

Láttam, amit láttam, tavasszal.

2020. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!