Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Párom ezzel lehet átverte a...

Párom ezzel lehet átverte a vérképet?

Figyelt kérdés
Háziorvosa ismétlést kért mert 6.7 volt a cukra. 3 hónap után a vérvétel előtti napján semmit nem evett, már ehezett, vérképében most 4,8 lett a cukor.. az orvos megdicsérte..
2020. szept. 23. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, átverte, de saját magát.

Ettől még a cukra magas. Nem árt időben foglalkozni vele.

2020. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és azt mondja hogy szerencsére teljesen egészséges.....
2020. szept. 23. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha egész napos koplalással tud csak elérni egy normál vércukorszintet, ott baj van. A 6,7 rohadt magas.
2020. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából bármi lehet. De sima vércukorszintet tökegyszerű mérni, egy csomó patikában is lehet. Szóval érdemes lenne a férjednek egy normál nap utáni reggel bemenni egy patikába és megméretni. Nem is drága, és pár perc az egész. Legalább ő tudja meg, mi az igazság, ha az orvos elől titkolni akarja. Még akár kijöhet az is, hogy nincs gáz és tényleg a 6.7 volt az egyszeri kiugró érték vagy mérési hiba.


Vehetjük úgy, hogy jó jel, hogy legalább koplalás után lement a cukra :-/ Ha súlyos cukorbeteg lenne, akkor szerintem nem ment volna le. De ha a szokásos étrendje után 6 fölötti cukorértékkel kel, az nagyon károsítja az ereket meg mindent, szóval tenni kéne valamit.

2020. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. De prediabétesz szerintem lemegy és kezdődő cukorbetegség estén is..
2020. szept. 23. 08:36
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
6,7 az egyáltalán nem magas, de oda kell figyelni és én a helyetekben beszereznék egy mérőt, evés előtt és utána másfél órával kellene méregetni. Az, hogy egyszer ilyen magas lett, nem jelent semmit, a vércukor sok minden miatt változhat, nem csak az étkezés hatására,de az sem jó, ha koplal előtte 1 napig.
2020. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, az én orvosom egy ilyen kijelentésért minimum főbe kólintana, de hát mindenki a maga egészségéért felelős.

Kérdező, az itteni válaszolóknak nem drága mások egészsége, úgy osztják a jó tanácsot mint a Mikulás a szaloncukrot. Ha nem akartok gondot, vizsgáltassátok ki azt a vércukrot, abból bajotok nem lehet.

2020. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!