Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírusos megbetegedés...

Koronavírusos megbetegedés esetén mennyi idő után tér vissza a szaglás?

Figyelt kérdés
3 hete nem érzek szagokat. Lázas, megfázós tüneteim nem tartottak sokáig (1-2) nap, most már semmi tünet nincs természetesen, de sajnos a szaglásom még mindig nem tért vissza. Valaki esetleg be tudna számolni a tapasztalatáról?
2020. szept. 25. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában 1-2 hét, de lehet hosszabb, ahogy a példa is mutatja
2020. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem veszett el a szag/ízérzékelésem...

Viszont van enyhe tüdőfájdalmam, neked az volt?

2020. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érzel szagokat? Be van még dugulva az orrod és folyik is?
2020. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét volt. Utána is fokozatosan jött vissza.
2020. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem egy sima nátha után is ennyi idő volt. És még a koronavírus előtt bőven.
2020. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Se fájdalmam, se orrfolyásom nincs, csak 1-2 napig volt ilyen lázas szerencsétlenkedés még hetekkel ezelőtt. De szaglás nuku. Lassan 4 hete.🤣 én megfázva mindig éreztem azért valamennyire illatokat, legalább egy picit. Most viszont konkrétan a saját sz*romat se érzem.🤭
2020. szept. 29. 05:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem érzek már napok óta semmit, most már ez marhára idegesítő. Még a fahéjat, kölnit, citromot meg fogkrémet sem. Csak az alapízeket érzem. Az étvágyam csak minimálisan csökkent, de hát ugye, milyen ramaty dolog így enni, hogy nem érzek belőle semmit. Eleinte egész nap lázam volt, akkor még éreztem, és utána ment el. Jelenleg estére hőemelkedésem és lázam szokott lenni, meg néha köhögök, száraz köhögésem van. Az orrom egyelőre nem folyik, nincsen eldugulva, és ez külön döbbenetes, hogy mégsem érzek semmit. Amikor felmegy a lázam, akkor gyengébbnek érzem magam. Nagyon makacs ez a láz is, úgy tűnik. Az külön baj, hogy ez nehezíti az alvásomat. Legalább ne estére meg éjszakára menne fel ez az átkozott, és tudnék normálisan aludni, lázcsillapító nélkül. Most mértem éppen, 37,6-ra felkúszott ez az átkozott. Napközben még tartotta magát 37 alatt. Nem tudom mi lesz, a családban mindenki elkapta, nagyon megszívtuk. Most már kezd kilátástalan lenni ez az egész. A lábaim is el vannak gyengülve. Feltételezem, hogy koronavírust kaptunk el mi is. Muszáj valahogyan kitartanunk, én holnap lesz egy hete, hogy kezdtem rosszul lenni.
2020. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kitartast mindenkinek aki nehezebben viseli. Nekem most nagyon -nagyon lassan kezd visszatérni a szaglásom..🤣
2020. okt. 8. 16:28
 9/9 anonim válasza:
Lassan 3 hete én sem érzek semmit, és már kezd nagyon nagyon idegesíteni 😕
2020. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!