Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ennyíre híg a székletem?

Miért ennyíre híg a székletem?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ideje eléggé híg a székletem, talán évek óta. De most egy ideje még hígabb, rengeteg wc papírt is kell elhasználni. Illetve én eg nagyobb emebr vagyok, nagy a hasam, de szerintem az se normális, hogy kemény általában a hasam és elég sok gáz is termelődik. Édességet szoktam enni, pár napja szedek normafloret, de azse használ, kb elmenni is félek itthonról, mert az van bennem, hogyha megmozdulok valami kicsuszik alul. De még itthon is félek ettöl. Úgyérzem semennyire se müködik normálisan az emésztésem. Mozogni nem szoktam. A fura az, hogy édesanyám is mondta, hogy neki se szilárd teljesen, nemtudom hogy talán valami örökletes betegség e.


Hosszú ideíg boreo üditőport ittam és napi 6 litert megittam kb, ezt úgy 2 hete abbahagytam és ma szerintem 2-3 litert, ha megszok sima vízből.


20/F 125kg 188cm


Kérlek segítsetek, úgyérzem, már élni se tudok így, teljesen kivagyok ettöl. Nemlehet így élni.



2020. okt. 4. 18:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam, hogy legelőször a háziorvoshoz mennék. De igazad van.
2020. okt. 4. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!