Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek mire utalhatnak?

Ezek a tünetek mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
2 napig fajt a torkom, aztán mára elkezdett folyni az orrom, tüsszögök, kicsit rossz a kozerzetem, egy kicsit kohogok. A háziorvos azt mondta csak, hogy 2-3 napig maradjak itthon. Szerintetek nátha, vagy koronavírus? Ha korona akkor nem csak ennyi tünet lenne nem? Vagy rosszabbodhat még?

2020. okt. 8. 12:05
 1/7 Renton01 válasza:
Valòszìnűleg is vìrusfertőzèst kaptàl;nevezzük csak inkàbb influenzànak!:) A Kvìrussal kapcsban jò lettvolna 1èletkor...de nyugi;
2020. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, egyébként egyelőre nincs lazam sem.
2020. okt. 8. 13:03
 3/7 Renton01 válasza:
Szuper;innentöl:több folyadèk,gyümölcs, esetleg ha megteheted estère 50ml igazi Pàlyinka mèzesen(propolisz) mìg jobban nem vagy.NO PATIKA!
2020. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sima nátha vírus, pár nap alatt rendbejössz.
2020. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az orrfolyas, dugulas az kimondottan nem szerepel a Koronavirus tunetei kozott. Amugy egy odafigyelo orvos kerdesekbol kovetkeztethet, hogy gyanus-e. Nemcsak a tunetek, hanem azok sorrendje, megjelenesuk ideje is arulkodo.

En nem vagyok orvos bemondasra sem, de marcius ota BBC-n logok. Ez a natha kimondottan jo jel, hogy semmi komoly.

2020. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azzal riogattak az ismerőseim, hogy a korona is kezdődhet így és később rosszabbodhat. De a háziorvosom azt mondta, hogy ezzel tesztelni sem kell.
2020. okt. 8. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Liptai klaudinák is ennyi volt a tünete aztán mégis koronás volt. Figyelj hogy ne fertőzz meg másokat és maradj otthon amíg meggyógyulsz. Ha csak natha se szeretné elkapni senki. Bodza te kandírozottt gyömbérrel sokat segíthet és az infra lámpa is. Orrdugulás tünete a covidnak nem tudom miért ír ilyet valaki.
2020. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!