Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek, mivel jàrt a Covid, és...

Kinek, mivel jàrt a Covid, és mikor fordult orvoshoz?

Figyelt kérdés

Làzam, fejfàjàsom és orrfolyàsom van ma reggeltől. A héten volt hasmenésem, de azt hittem azért, mert meg fog jönni (nem jött). A történethez hozzàtartozik, hogy pedagógus vagyok, és a héten hoztak 2 orrfolyós gyereket is hozzàm.

Hétvége van, így nincs hàziorvos, az ügyeletre ki van írva, hogy csak súlyos esetben hívjuk...Nem tudom, mi szàmít súlyosnak. A hirtelen légszomj igen, de azt màr nrm akarom megvàrni nyilvàn... Szagokat, ízeket még érzek.



2020. okt. 10. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A légzési nehézségek és a magas láz számít súlyosnak. Lehet hogy covid, de mivel jelen pillanatban úgysincs rá gyógyszer, így amit megtehetsz, hogy otthon maradsz. Illetve vannak gyógyszerek, de azokat súlyos állapotú betegeknek adják, kórházi körülmények között, vagy az amerikai elnöknek. Sajnos az, hogy továbbadod-e, a te lelkiismereteden múlik. Sokan enyhe panaszaikat titkolják, és továbbra is közösségbe járnak. Szóval maradj otthon. JObbulást!
2020. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam közösségbe menni, főleg nem munkàba. Az a kérdés, hogy mi van, ha ez stagnàló? Bàr màr csak a holnap van, aztàn hétfőn úgyis fel kell hívni a rendes hàziorvosom, hogy tàppénzre vegyen legalàbb egy hétre, ha Covid, ha nem.
2020. okt. 10. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy? Mit javasolt az orvos? Teszt?
2020. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az orvos nem teszteltetett. Felírt telefonon antibiotikumot, és megmondta, ha fulladok, akkor hívjam a mentőket.

Màr jobban vagyok, köszönöm. Még gyengén, és nincs elég hangom, így jövő héten még nem megyek dolgozni, csak szabadsàg utàn.

2020. okt. 17. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban vagy!
2020. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!