Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van a szívemmel?

Mi van a szívemmel?

Figyelt kérdés
Ahogy figyelem a pulzusomat a nyakamnál, sokszor érzem azt, hogy a szívem ritmusosan ver, de sokszor 2t ver 1 helyett, aztán jön a szünet, csoportba jön a szívverés, azaz ver 2-t egymás után aztán egy nagyobb szünet. Rengetegszer van, de sose érzem meg egyáltalán, csak akkor ha az ujjaimmal figyelem a pulzusomat valahol. 17 éves vagyok. Kedden megyek kardiológiára egyébként.

2020. okt. 10. 20:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és edzések után a leggyakoribb.
2020. okt. 10. 20:29
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet szívritmuszavar :s
2020. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát az biztos, mivel félrevereget a szívem. Főleg ha stresszelek
2020. okt. 10. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
nézd ha csak stressztől meg sporttól akkor szerintem nem komoly. ( sokszor van hogy úgy érzed, a pánikbetegség is pl ilyen) ha a kardiológiai lelet negatív akkor nem kell csinálod vele semmit , amit tanácsolhatnak h ne sportolj... nem kell megfogadnod xd
2020. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni.
2020. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te még nagyon fiatal vagy, sokkal rugalmasabbak az izmaid, a szívizmod is. Valószínüleg az első dobbanás a szív kamra összehúzódása a második a szív pitvar összehúzódása a nagy vérkörből mozog a vér a kis vérkör irányába, aztán vissza a friss vér a tüdőből a tested felé.
2020. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem agyon vizsgáltak. Kálcium magnézium sokat segitett már csak ritkán van arra meg kaptam q10et. De jó ha kivizsgálnak az a biztos. Ne félj nem valószínű hogy komoly baj. Csak extrasistole ártalmatlan.
2020. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Extrasystole
2020. okt. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vége a vizsgálatnak, a diagnózis az hogy makk egészséges vagyok. Votl EKG és ultrahang is
2020. okt. 13. 11:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ennek örülünk, kedves Kérdező! Csak így tovább!
2020. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!