Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajom a szívemmel lehet baj?

Vajom a szívemmel lehet baj?

Figyelt kérdés

Szerdán munkában egy hírtelen emelés közben meghúztam a vállam és azóta néha néha fáj. De nem kifejezett éles fájdalommal hanem inkább tompán nyomó érzés. Közben mindenfélét olvasgattam neten és már oda jutottam, hogy a szív is kisugározhat a vállba. Félek, hogy infarktusom előjele lenne ez. Sajnos nagyon durván hipochonder vagyok és minnél többet nézek utána valaminek annál jobban beképzelek mindent.. és mintha már a szívem körül és érezném ezt a nyomást.

27 éves férfi vagyok, túlsúlyos.

Kb 3 hónapja váltottam életmódot azóta sokat fogytam is és a közérzetem is jobb lett.

Szerintetek bemenjek az ügyeletre egy EKGra?



2020. jan. 31. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírás miatt telefonról írtam gyorsan.


Még annyit, hogyha mozgatom a vállam, tornáztatom akkor elmúlik, de nyugalmi helyzetben megint fájdogál

2020. jan. 31. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja a szívednek, efelől megnyugodhatsz.

A válladra Flector, fekete nadálytő vagy árnilka krém. Ha nem javul keress fel traumatológust.

2020. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs infarktusod és nem is az előjele annak. Meghúztad a válladat. A szív körüli nyomást okozhatja az,hogy a vállad sugárzik ki,de az is,hogy most ráparázol. Alap az,hogy az infraktus nem néha fáj hanem folyamatosan, és az is,hogy mozgásra, helyzetváltoztatásra a fájdalom nem változik (enyhül,erősödik).
2020. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami nyugtató, vagy gyógynövény jó lenne,hogy ne idegeskedj!
2020. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!