Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magamhoz képest ez mar hőemelk...

Magamhoz képest ez mar hőemelkedés ?

Figyelt kérdés
35.4 az alap testhőmérsékletem . 36.4 -nel mar hőemelkedésem lehet? Erzem magamon,hogy valami nem oke, viszont nem tudom ez mar annak számít ? Vagy minden esetben 37 fok . ?
2020. okt. 13. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden esetben, bár a közérzeted már lehet rosszabb.

Én pl ha nem tudok betegen belazasodni már a halalomon vagyok, 38-39fokos lázzal meg nem is érzem magam mindig rosszul.

2020. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Magadhoz képest
2020. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Önmagadhoz képest nyilván magasabb a testhőd, de ez még akkor sem hőemelkedés. Mellesleg minden nap, minden percében méregeted a testhődet? Honnan tudod, hogy máskor nincs 36 fok körül? Meg ha már ennyitől érzed, hogy valami nem oké, az simán lehet pszichés is. És ha rástresszelsz valamire, amire a mostani állapotokkal simán el is tudom képzelni, az is okozhat hőemelkedést. Úgy, hogy semmi bajod nincs. Minden csak pszichés.
2020. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már megint kezded?
2020. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első kérdésem ebben a témában.
2020. okt. 13. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor módosítok: már megint kezditek?
2020. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kislányom vékonyka, alapesetben 36.1-2 a hője, ha neki 36.8-ra felmegy, az nála már betegséget jelez és olyankor hamarosan feljebb is megy.
2020. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!