Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, láz, hidegrázás,...

Hasmenés, láz, hidegrázás, torokfájás, az előbb összeestem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyám tanár, így lettem beteg.
2020. okt. 17. 13:01
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Miért is??
2020. okt. 17. 15:35
 12/40 anonim ***** válasza:
Azert, mert ahogy az egyik valaszolo is irta, evek ota ezen vergodsz, tobb kerdesed is volt mar ezzel kapcsolatban, nekem is beugrott. Ahelyett, hogy mindketten kivizsgaltatnatok magatokat, csak nyavalyogsz. Lenne megoldas egyebkent szerintem erre, elhiszem, hogy zavaro es valoban sokszor vagytok betegek, de az ertelmetlen kerdesek helyett mar reg elmehettel volna orvoshoz.
2020. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Leírtam, mit csinál az orvos.


Ameddig anyám kezet sem képes mosni, sok minden lehetőség nincs.

2020. okt. 17. 16:08
 14/40 anonim ***** válasza:
Akkor valts orvost, vagy menjel mashoz,nem hiszem el, hogy nem lehet megoldani. Alapos kivizsgalas kellene, nem csak annyi, hogy rad nez, aztan felir vagy meg azt sem, valami szart.
2020. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Most iegneszelte, hpgy szarul vagyok, erre "nem öltözöl fel megint, aztán mondhatod megint, hogy anyád hozza haza a vírust, te sose csinálsz semmit".

Szarrá aláznak. Egyrészt a drága anyám rekdt, lázas napok óta, szeptembertől nem volt egészséges.


Ebben az egészben a legundorítóbb, ahogy viselkedik, mikor elkapom tőle. Mocskos szemét.

2020. okt. 17. 17:35
 16/40 anonim ***** válasza:
Emlitsd meg anyadnak, hogy a hideg nem okoz megfazast, mivel az egy virusos fertozes. Semmit sem segit, ha lesz rajtad plusz egy reteg ruha.
2020. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, szarrá aláznak!
2020. okt. 17. 17:42
 18/40 A kérdező kommentje:

Nem hisznek a vírusokban. Ő beteg, lázas, de te megfáztál.. Tüdőgyulladásnál az ment, "nem öltöztél fel, megfázott a hátad".


Persze anyám lehet beteg, ha elkapod szarrá aláznak, hogy nem öltöztél fel.

2020. okt. 17. 17:43
 19/40 anonim ***** válasza:
Anyad megis mit tanit, hogy ennyire degeneralt es tovabbra is megvan a munkahelye?
2020. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Kémiát. Egyébként nem tudom, a kollégiának hogy nem tűnik fel (ne kelljen helyettesíteni), vagy ebben a helyzetben sem küldik haza lázasan sem.


Miután szarrá alázott, hogy nem öltözök fel, miért merészelek beteg lenni. Odavágja, hogy "én utálom őt". Kisgyerekkorom óta a legszörnyűbb poklot művelik, mert direkt nem öltözök fel.

2020. okt. 17. 17:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!