Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak ha megfájdult a...

Mit csináljak ha megfájdult a torkom és hidegrázásom van mellesleg szédülök is?N

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban arra ébredtem hogy nagyon fáj a torkom és szédültem hajnalban ezért (nem tudom jó választás volt e) bevettem magnéziumot és ehinacea kapszulat melle meg 3 strepsils és fel liter kamilla tea és 1 aspirin pezsgőtabletta. Reggel megint strepsils meg meleg tea, kávé (feketén), és aspirin.. a nap elején majdnem össze estem de osszeszedtem magam vettem egy jó forró fürdőt és elmentem enni egy barátommal. Visszatérve a lakásba megint hidegrazasom volt és feloltoztem melegen aztán aludtam 17-22ig és most is nagyon faj a torkom melegem van és szomjas vagyok.

Mellesleg pár hete elkoltoztem a szuleimtol és magamra vagyok utalva azaz ha szarul vagyok senki nem megy el nekem gyógyszerert vagy főz rám. Mostanában elég sokat esett az eső és én szoknyában blezerben rohangaltam ide oda és szombat óta minden reggel egy jég hideg nagy kaveval kezdtem a napot (nagyon melegem volt reggelente és szedultem előtte) de nagyon jól esett a kávé. Szerintetek mit kellene csinálnom? Vagy ha javasoltok házi gyógymódokat, egyes ételeket, vény nélküli gyógyszert ami segíthet. Jaj meg állandóan faj a fejem mellé. Meg mostanában nem is ettem olyan változatosan mert messze lakok a bolttol és minden nap haza kell cipelnem amit megeszek és persze a mentes vizeket is.

Remelem érthetően írtam le és tudtok segíteni. Köszönöm előre is!



2020. aug. 18. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz, akár nagyobb baj is lehet, mint egy megfázás vagy torokfájás.
2020. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gargalizálj naponta háromszor sós vízzel, ez jó a torokfájásra, és most ne igyál sem túl forrót, sem hideget. Hívd fel a háziorvosod és mondd el a tüneteid. Egyél fokhagymás sós piritóst, főzzél húslevest, ezek jók ilyenkor.
2020. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Amiket felsoroltál tünetek mind jellemzőek koronánál is mellesleg..
2020. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!