Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen fiatalon megéri elmenni...

Ilyen fiatalon megéri elmenni szűrővizsgálatokra?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, de eléggé hipochonder, ezért a saját nyugtatásom miatt el akarok menni magánkórházba pár szűrővizsgálatra(Leginkább tumormarker,vérvétel,stb amiken gondolkodtam) Az ár nem vészes. Megéri elmenni, vagy felejtsem el, mert még túl fiatal vagyok?

2020. okt. 19. 01:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Más örül ha nem kell orvoshoz mennie pláne most a jarvány alatt te meg a kevés pénzedet is erre dobnád ki az ablakon? A helyedben keresnék valami jobb hobbit mert ez sehova nem vezet. Nem is értem mit akarsz ezzel. Ha van valami kellemetlen tüneted azzal orvoshoz kell menni. De mindenféle vizsgálatokat csináltatni szinte gyerekként egészségesen hulla felesleges. A 7 forintos rutin vérvetelből pedig kb semmi nem derül ki. De ha ennyire szeretnél támogatni egy magánlabort hát hajrá :D
2020. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amugy hol 7 ezer forint a vervetel? Nalunk egy sima teljes verkep 12 ezer, ezert erdekelne hol, mert akkor inkabb elmennek en is oda, amikor majd kell :D
2020. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 18. Mondjuk az házhoz jön. :) Ha már komolyabbat akarsz az 20 felett van.
2020. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
Jobban megérné biciklit venni.
2020. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!