Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a kulonbseg a ketto kozott?...

Mi a kulonbseg a ketto kozott? -tudoszuresen elvegzett melkass felvetel vagy sztk-ban mellkas rontgen? Ha van itt eü.s kerem mondja el!

Figyelt kérdés
Munkahoz kell (elelmiszer/kereskedelem) az eü. kiskonyv, es ahhoz negativ tudoszuro. De engem mellkas rtg-be kuldott a haziorvos, nem pedig a tudoszurobe. Mi lesz a kulonbseg a ket felvetel kozott, elfogadja majd az uzemorvos?

2020. okt. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy és ugyanaz
2020. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy hasonlo. De technikailag 2 kulon intezmenyben van ez naulunk es elvileg 2 kulonbozo tipusu a gep is.
2020. okt. 21. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
2 röntgengép is lehet különböző. Nálunk SZTK-s helyre kell beutalót kérni, az előző munkshelyemen 5 méterrel arrébb, a magánhelyre kellett, és az elsőt nekem kellett állni
2020. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sok különbség lehet. Van ahol, mint nálunk is, a mellkas röntgen kétirányú felvétel és rendes nagy képre készül, nálunk ez a tüdőszűrés is. A tüdőszűrés sok helyen csak egyirányú, lényegesen kevesebb infót ad.
2020. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, valahogy en is igy olvastam. Akkor meg jobban is jartam tulajdonkeppen. Igen, ketiranyu keszult nekem.
2020. okt. 21. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!