Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van aki együtt él a pánikbeteg...

Van aki együtt él a pánikbetegséggel?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik valóban pánikbetegek. Nálam már lassan másfél éve tart. Szinte minden létező vény nélküli gyógyszert, teát kipróbáltam semmi sem segített hosszú távon. Vannak időszakok mikor jobban vagyok de van amikor rettentően érzem magam hetekig.

Jártam már pszichológusnál, pszichiáternél. Gyógyszert nem szedek mert babatervezésen vagyunk és nem akarom elkezdeni az antidepit. Xanaxot veszek be ha már nagyon rosszul vagyok.

Ti hogy vagytok vele? Van aki gyógyszert szed? Hogyan élitek meg ezt a betegséget? Mik a tüneteitek? Hogyan kezdődött?



2020. okt. 22. 13:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen mar voltam orvosnal. Belgyogyaszaton ekg-t csinaltak azt mondták minden rendben van csinaltak vérképet is az is rendben volt. Probalom leszarni csak olyan nehez mikor erzem hogy a szivem a torkomba dobog es hanyingerem is van a kozerzetem is rossz :(
2020. okt. 22. 15:35
 12/26 anonim ***** válasza:
Én már előadást is tartottam meg értekeleteken vettem részt roham alatt. :D furcsa élmény volt. Valahogy külön vált az énem. Az egyik része csinálta a tevékenységet a másik meg belül küzdött a rohammal. :D
2020. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az rohadt nehéz ha nem tudod megkülönböztetni, hogy most beteg vagy, vagy csak pánikolsz. Én már rutinos vagyok néha mégis előfordul hogy megijedek. Egy alkalommal begörcsölt a hasam ettől megijedtem, felment a puluzusom aztán leizzadtam ésvremegni kezdtem a végén már az ájulás kerülgetett. Majdnem magamra hívtam a mentőket annyira rosszul voltam. De ilyenkor jön jól a vérnyomás mérő. Ami normális értéket mutatott meg a lázmérő ami 37et se miközben úgy éreztem 40 fokos lázam van. Vércukrom is normális volt és szerencsére volt nálam kölcsön egy wiwe készülék amin sikerült tökéletes ekgt produkálnom úgy hogy lassan lenyugodtam. :D Nehéz volt elhinni, hogy csak pánik okozta. De csak az volt.
2020. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Utolsó ahogy olvastam en is ugyan így erzek mikor rohamom van es annyira nehez magamnak azt mondogatni hogy semmi baj, minden rendbe lesz. Egyszeruen ilyenkor teljesen magamkon kivul vagyok. Halalfelelmem van szinte mar azon agyalok mikor esek ossze vagy mikor fogok meghalni. Remegek egyfolytába. Kozbe itthon is beszelgetnek hozzam es szinte nem is ertem mivan.
2020. okt. 22. 16:02
 15/26 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek pedig gratula én biztos kiszaladtam volna 😁
2020. okt. 22. 16:02
 16/26 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszonom hogy irtok legalabb ilyenkor erzem hogy nem vagyok ebbe a helyzetbe teljesen egyedul :) jol esik :)
2020. okt. 22. 16:03
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha van otthon pár kontroll eszköz mint vérnyomásmérő, vércukormérő, hőmérő sokat segíthet ha látod normálisak az értékeid. Iszonyú dolgokra képes az emberi elme. Utaltak már be kórházba is mert össze szedtem valami hasmenéses vírust nem olyan súlyos de úgy raparáztam, hogy alig éltem. Alig bírtam a kocsitól besétálni a kórházba. Ott vizsgálgattak közben majd lefordultam a székről. Aztán mondták, hogy nem tartanak bent mert jók az eredményeim és nincs semmi komoly. Az orvos csak nézett, hogy egy pillanat alatt milyen jól lettem :D Hírtelen elmúlt a szédülés meg minden már simán tudtam ülni meg járkálni. :D
2020. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Egyébként ki mióta szenved ettől a betegségtől? Szerintetek egy idő után elfog majd múlni? Vagy ez már végig kíséri az életünket?
2020. okt. 22. 18:25
 19/26 anonim ***** válasza:

[link] [link]

Olvasd el. 😘

2020. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsi az előző félrement. Itt a cikk ami hasznos lehet neked.

2020. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!