Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez migrén lenne?

Ez migrén lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött a bal kezem és az ajkaim rövid idejeű zsibbadásával, amit erős fejfájás követett, majd az egy ideig enyhült szinte elismúlt aztán éjfél múltával visszatért és hajnali hatig olyan érzés volt mint ha szét akkarna szakadni a fejem még hánytam is éa nem tudtam aludni se rendesen, még mindig érzem kicsit.

2020. okt. 24. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg migrén.
2020. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült, hogy mi a probléma? Voltál vizsgálaton? Jelenleg én is hasonlóval küszködök..
2020. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mivel utána nem fordult elő ilyen mégegyszer (egyellőre), meg a virusos helyzet miatt orvosnál még nem voltam.

Egy rokonnal beszéltem egyedül akinek voltak hasonló tünetei ő adott egy tippet de nem hiszem hogy nekem is az lenne a bajom.


Én gondoltam arra is amugy hogy lehet a front miatt volt.

2020. dec. 17. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!