Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek az alábbi tünetek?

Mitől lehetnek az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

Lassan két hete már hogy kisebb megszakítással, de szinte folyamatosan érzem az alábbi tüneteket: fejfájás, rossz közérzet, étvágytalanság, levertség, erőtlenség, enyhe hányingerfeeling, stb.


Az egész nagyjából még olyan múlthét szerda táján kezdődött fejfájással, amely során elsősorban ilyen nyomás jellegű dolgot éreztem a fejem két oldalán, először azt gondoltam hogy biztos csak a rossz időjárás miatt van, vagy valami vírus van bennem, vagy egyszerűen túl vagyok hajtva. Kedden voltam háziorvosnál is, aki nagyjából szintén ezekre hivatkozott, megmérte a vérnyomásomat meg ilyeneket amelyek szerinte normális értékeket mutattak, és mondta hogy pihenjek egy kicsit meg fogyasszak több vitamint. Mivel szemüvegem is van, ezért szerdán szemészeten is voltam, ott is nagyjából mindent rendben találtak. Ám olyan péntek óta ismét nem érzem magamat toppon, sőt az előbbi mellé már a fent említett dolgok is társultak, és a bár a fejfájás már nem annyira vészes, de időnként még mindig érzem, az elmúlt éjszaka is olyan rosszul aludtam és reggel is alig volt kedvem felkelni.


Ami a többit illeti: lázam nincsen, hányás-eszméletvesztés-epilepszia meg ilyenek eddig még nem voltak, vizelésem meg a székletem is egész normálisnak tűnik, viszont egész nap olyan kedvtelennek, kótyagosnak érzem magamat, az evést illetően a reggelire és vacsorára szánt kaják elfogyasztása is valahogy elég nehezen megy, most leginkább csak gyümölcsökre és zöldségekre vágyom.


Lehet hogy valami súlyosabb betegség állhat a háttérben?



2020. okt. 25. 10:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem még mondani hogy ezek ellenére az elmúlt két hétben is ugyanígy végeztem gond nélkül a napi dolgaimat.
2020. okt. 25. 10:17
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg ami még furcsa nekem hogy esténként valahogy mindig jobb a közérzetem mint napközben...
2020. okt. 25. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pont most írtam ki egy nagyon hasonló kérdést az oldalra. Kb ugyanannyi ideje mint te én is hasonló panaszokkal rendelkezek és nem tudom mitől lehet ez. Folyamatosan hányingerem van most már, nem tudok enni, a fejem is faj. Nem tudok rájönni mitől lehet ez az egész. Igaz én meg orvosnál nem voltam, de ezeken kívül nincs is semmilyen egyéb problémám.
2020. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel holnap a háziorvosotokat mindketten, és te, aki még nem voltál orvosnál, tartsd magad távol mindenkitől egyelőre!
2020. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mentális probléma. Bár egy ismerősömön pont így ment át a covid csak onnan tudta hogy kontaktként tesztelték de ha nem tudja eszébe sem jut hogy az.
2020. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen tunete is. De ahol penzert tesztelnek, nem neheztelhetek azokra, akik igy maszkalnak.
2020. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!