Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyi ciszta miatt érdemes...

Agyi ciszta miatt érdemes aggódnom?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta jelentéktelen, pici. MR-en derült ki. Nem az miatt mentem.

Veszélyes lehet? Vagy ilyen mindenkinek van?



2020. okt. 26. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, eltünhet magától.
2020. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh koszonom, nagyon megnyugtattál!
2020. okt. 26. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg eltünhet. :) meg amugy eleg fejlett lett a technologia, igy mostmar azt is latjak amit regen nem. Így lehet régen is ott volt, es sose okozott problemat, es vele éltél együtt. Ez olyan, h nalam is találtak egy vmit a hasamnlá... Vlt ott egy folt. Az egyik domi rairta h tumor gyanus. Majd kiderült, h hala a jo égnek az ott amit benéztek, a járulékos lépem.... A modern vizsgálómódszerek elterjedése óta gyakran látjak. Es addig ezt sem látták, pedig ott vlt. Nekem is ártalmatlan ez a dolog. Biztos, h neked is igy van. :) Nyugi :)
2020. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2020. okt. 26. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy neked milyen fajta cisztád van? Ha nem szeretnéd megírni itt, akkor nyugodtan írj privátban. Nekem subarachnoid cisztám van, és nem is kicsi. Migrénszerű és egyéb furcsa tüneteim vannak, de az orvosok szerint nem ez okozza, pedig az ambuláns lapom szerint "a szürkeállományt deformálja" ez a kis képződmény. 25/L
2020. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!