Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agytrombosis után 7 évvel...

Agytrombosis után 7 évvel kell-e aggódnom a repülő út miatt? Azt hallottam, ilyen esetekben érdemes Aspirint szedni repülés elött - alatt.

Figyelt kérdés
7 éve agytrombosis-om volt, felépültem, sőt, néhány hónapja befejeztem végre a napi 8 Mg Syncumar véralvadás gátló szedését.

#repülés #trombózis #agy ér betegség
2013. okt. 7. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kell aggódnod, a kiváltó okok/hajlam még mindig ott vannak. Tanácsot szerintem a dokidtól kérhetsz, hogy mit csinálj ebben az esetben, én még a paradicsomléről hallottam, hogy valami kutatás alapján ha megiszol 3dl paradicsomlevet a repülőút előtt, az segít :D Nem tudom, mennyi ebben az igazság.
2013. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmmm......érdekes.............majd iszom az út elött :-D Köszi! De az Aspirin is erősen javallott ilyen esetben, ugyanis vérhigító hatása van.
2013. okt. 7. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen hosszú lesz az út? Beszélj az orvosoddal, az aspirin protect szerintem amúgy is vényköteles.
2013. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Sztem az aspirin fog kelleni, vagy más vérhígító gyógyszer, és ha emellé eltolsz egy paradicsomlevet, nagy gond nem lehet :D De mindenképpen beszélj az orvossal, hogy tudd, mi a szakszerű eljárás ilyenkor.
2013. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó, ha ez ( [link] igaz, akkor lehet hogy a paradicsom meg az aspirin együtt már sok is lenne :)
2013. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!