Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van ilyen covid teszt is ?

Van ilyen covid teszt is ?

Figyelt kérdés
Meg szúrják az ujj begyét és utána mint egy pecsétet rá kell nyomni a papírra és abból vesznek mintát .
2020. okt. 27. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a helyszínelők.
2020. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2020. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Van, ez a gyorsteszt. De nem papírra nyomják a vért, hanem belecseppentik egy olyan kis műanyag dobozba, mint amilyenek a terhességi tesztek szoktak lenni, aztán rácseppentenek két csepp reagenst. Most már engedélyezték a mentősöknek is, ezzel is tesztelhetnek. 15 perc alatt ad eredményt. Ha negatívat mutat, akkor kevésbé biztos, mint a PCR. Ha pozitívat mutat, akkor szinte 100%, hogy az. Azt is kimutatja, ha átestél rajta és már nem vagy fertőzött.
2020. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem olyan gyorstesztre gondolsz ami olyan mint a cukrosoknak van megszúrják az ujjadat a és a vérből nézik hogy az vagy-e , bár az csak a gyulladást mutatja a szervezetedben szóval ha simán náthás vagy is "pozitív"
2020. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, létezik kifejezetten COVID-19 gyorsteszt is.
2020. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sok-sok pirospacsi ellenére, továbbra is tartom az álláspontomat.

Így újlenyomatot vesznek, de ott nem böknek, hanem tintával színezik meg az ujjbegyet.

Bár én (hülye módon) a kérdésből indultam ki.

#1

Ja, és erre is jöhetnek a pirospacsik.

2020. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!