Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lattátok dr.Lenkei Gábor...

Lattátok dr.Lenkei Gábor botrányos okfejtését a you.ube-on? ( Ö orvos...) Nagyon durva. Mit gondoltok a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 28. 06:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Vicc ez az ember. Mekkora retard már az elmélete mai szemmel. Szerinte a beteg emberek nem fertőzik meg egymást mert a betegségeket a negatív körülmények okozzák. Tehát ha valaki szexel egy AIDS-es emberrel akkor az utána pont olyan körülmények között kezd el élni mint a HIV el fertőzött partnere ezért pár éven belül ugyanolyan tüneteket produkálva szép lassan meghal.


Szerinte a Covid sem úgy van ahogy "ők" mondják és kamu az egész senki nem fertőzhet meg senkit bla bla. Csak tudnám akkor mi a jó francért van több ember lélegeztetőgépen a városomban mint valaha. És ezt a saját anyám támasztja alá aki egészségügyi dolgozó nem a média.

2021. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Nem ártana idézni. Sehol nem mondta, hogy kamu lenne, csupán a bugyuta intézkedésekkel nem ért egyet. De ez miért is baj? Elég sok embert tettek tökre, a többség már unja ezt az egészet. De te is ezzel a lélegeztető géppel jössz. Ott van fent nyilvánosan a gyógyulási arány, erről valahogy a média is, s a magadfajta is megfeledkezik, csak a rettegés. Aki fél, maradjon otthon!
2021. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Pár hónapja végignéztem ez a több mint 2 órás videóját. Franc se tudja már hol mondta ezt...


Én elhiszem a jó gyógyulási arányokat is de az is tény hogy közvetett és közvetlen ismerősi körömben is egyre több 60 alatti egészséges emberről tudom meg hogy kórházba kerültek annyira rosszul lettek. A brit mutáció előtt azért ilyenek nem voltak.


Szerinted nekem nincs elegem? Szemüvegesként a hidegben egy rémálom a maszk hordás és nekem munka közben is szinte non stop rajtam van. Attól mert elegünk van az nem megoldás hogy akkor nyissunk ki mindent és mindenki menjen maszk nélkül mindenhova.


Vagy szerinted ezt kellene?

2021. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan, nehogy azt mond, hogy a kis, 15 négyzetméteres üzlethelyiségben jobban fertőz a vírus, mint egy bevásárlóközpontban, mert megint a kisemberekkel csesztek ki, nem a külföldi multival, a hazaárulás még nagyobb üzemre kapcsolt. Ha olyan veszélyes lenne, akkor nem kellene őket is korlátozni, s kivetni rájuk szolidaritási adót? Az az érdekes, hogy ahány tévére kapcsolok maszkot nem nagyon látok egyik műsorvezetőn, riportalanyon, de tőlem elvárják, hogy a réten is maszkot húzzak. Hát gratulálok. Megéri ezért tönkre tenni a gazdaságot.
2021. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pasteur elmélete él ma is tovább, annak ellenére, hogy halálos ágyán nézeteit visszavonta, és nagy vetélytársának és riválisának, Béchamp-nak adott igazat. [link]
2022. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!