Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Brutál rosszul vagyok, pedig...

Brutál rosszul vagyok, pedig elvileg nincs bajom?

Figyelt kérdés

Eléggé rosszul vagyok július óta. Azt tudni kell hogy pánikbeteg vagyok kb április óta, azóta folyamatosan vannak rohamjaim, de ezek az érzések teljesen különállóak a rohamoktól. Depresszióra is van hajlamom sajnos. A szívemmel érzek rossz dolgokat, nagyon rossz, erőseket ver sokszor, olyan mint egy rossz lada, én nem is értem, sokszor félrever, extrasystoléim vannak, és kellemetlen szorító érzésem is szokott lenni.

Ezért Októberben elmentünk a gyerek kardiológiára, ahol készen álltam a halálos diagnózisomra. Mindenfélét olvastam a neten. Meg is mondtam az orvosnak hogy szerintem nagy a baj. Ő persze látta rajtam hogy milyen szorongós vagyok, konkrétan 105 volt a pulzusom a vizsgálatok közben.. Csinált egy EKG-t, ami jó lett, aztán mondta, hogy azért ultrahanggal is megnézi. Nézte vagy 5-10 percig, és mondta hogy makk egészséges a szivem.. Én meg ott értetlenkedek, mint egy tipikus hipohonder, hogy doktor úr, biztos nem nézett el valamit? Akkor miért szenvedek július óta? Miért van ez a fojtogató érzés a mellkasomban? Miért ver félre rendszeresen a szivem? A doki mondta hogy napi 100 extrasystoléig normális. Mondom mivan?? Ez hogy lehetséges?

Mi lehet akkor a magyarázat a tüneteimre? 16 éves vagyok. Teljesen hirtelen kezdődtek a tüneteim. Hipohonder vagyok, egyszer fájt a szemem is, de az elmúlt 2 héten belül. Aztán jött a fejfájás amire azthittem hogy daganat, aztán meg a szív tünetek, de az máig nem múlt el..



2020. nov. 1. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Ugyanezek voltak nekem is. Elkezdtem a súlyzós edzést és lassan kezdtek elmúlni a tünetek.
2020. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Panikbeteg vagy. Ezek a legtipikusabb pszichoszomatikus tunetek, amiket stressz, szorongas okoz. Ha elhiszed, hogy semmi bajod, attol meg rossz, es kene pszichologus, de legalabb hidd el.
2020. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor átéltem ezt. A pánikbeteg élete ezekkel a dolgokkal jár. A ,,minden bakim" érzés nagyon ismerős.
2020. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 mate19900807 ***** válasza:

Szia

Mik voltak az EKg eredmények?

2020. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom de jó lett. Az ultrahang is
2020. nov. 2. 07:39
 6/17 A kérdező kommentje:
De ha hazaérek leírom mi van a papíron :)
2020. nov. 2. 07:40
 7/17 akyboth8 válasza:
Hasonló volt nekem, rendkívül rosszul voltam hasonló tünetekkel, dokik nem találtak semmi rendelleneset, pedig voltam párnál. Amit ajánlani tudok az sport, én mióta elkezdtem szaladni a problémáim 90% elmúlt. Na meg egy pszichológus sem árt, megtanítja kezelni a szorongást meg a pánikolást.
2020. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nincs. Viszont a kálcium magnézium 2:1 arányban szedve pár hónapig jót tenne az extráidra. Nekem is ez volt. És sportolj az nagyon jót tesz. Stressztől van meg asvanyianyagok eltolodásától. Panangint is vehetsz a patikábab és szedheted pár hetig nem fog ártani. Nyugi.
2020. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

“105 volt a pulzusom vizsgálat közben!!!!”

Majd ha 150 lesz otthon, nyugalmi állapotban, mint nekem, akkor panaszkodj.

2020. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
105 az orvosnál az nem olyan gáz. Én is annyit produkálok otthon meg 64.
2020. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!