Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Brutál rosszul vagyok, pedig...

Brutál rosszul vagyok, pedig elvileg nincs bajom?

Figyelt kérdés

Eléggé rosszul vagyok július óta. Azt tudni kell hogy pánikbeteg vagyok kb április óta, azóta folyamatosan vannak rohamjaim, de ezek az érzések teljesen különállóak a rohamoktól. Depresszióra is van hajlamom sajnos. A szívemmel érzek rossz dolgokat, nagyon rossz, erőseket ver sokszor, olyan mint egy rossz lada, én nem is értem, sokszor félrever, extrasystoléim vannak, és kellemetlen szorító érzésem is szokott lenni.

Ezért Októberben elmentünk a gyerek kardiológiára, ahol készen álltam a halálos diagnózisomra. Mindenfélét olvastam a neten. Meg is mondtam az orvosnak hogy szerintem nagy a baj. Ő persze látta rajtam hogy milyen szorongós vagyok, konkrétan 105 volt a pulzusom a vizsgálatok közben.. Csinált egy EKG-t, ami jó lett, aztán mondta, hogy azért ultrahanggal is megnézi. Nézte vagy 5-10 percig, és mondta hogy makk egészséges a szivem.. Én meg ott értetlenkedek, mint egy tipikus hipohonder, hogy doktor úr, biztos nem nézett el valamit? Akkor miért szenvedek július óta? Miért van ez a fojtogató érzés a mellkasomban? Miért ver félre rendszeresen a szivem? A doki mondta hogy napi 100 extrasystoléig normális. Mondom mivan?? Ez hogy lehetséges?

Mi lehet akkor a magyarázat a tüneteimre? 16 éves vagyok. Teljesen hirtelen kezdődtek a tüneteim. Hipohonder vagyok, egyszer fájt a szemem is, de az elmúlt 2 héten belül. Aztán jött a fejfájás amire azthittem hogy daganat, aztán meg a szív tünetek, de az máig nem múlt el..



2020. nov. 1. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dokinál 120 simán megvan. Van úgy, hogy otthon is.
2020. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem 2 perc alatt úgy 10szer jött előbb egy szívverés. Mindig jön rám egy “roham” amikor vannak az extrasystolék, mindig van pl egy olyan 10 perc amikor brutál sok van. Vagy amikor este vízszintes pozícióban fekszek, nagyon rossz. Tuti van valami a szívemmel csak hülye az orvos, vagy fél szemére vak volt
2020. nov. 4. 18:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Pánikolsz. Én is pánikbeteg vagyok. Ismerem a tüneteket.
2020. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem pánikolok!!! Mostmár nagyon lesz*rom!! Annyit érzek random hogy félrever 12 tőt mint egy rossz lada! Semmi pánik.
2020. nov. 4. 18:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Pánikolsz, ember. Ilyeneket írsz, hogy “egyszer fájt a szemem” hűha.... Vedd már észre. Az orvos észrevette volna, ha van valami elváltozás a szíveddel.
2020. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szóval akkor valoszinuleg jo a szivem? Sima ekg es sima ultrahanggal nezte. Azt mondta jo minden de irt fel pszichologushoz beutalo ajanlatot
2020. nov. 4. 21:55
 17/17 A kérdező kommentje:
De most is itt fekszek az agyban is minden egyes szivdobbanas ilyen 90es ladahoz hasonlithato, mintha olajat kene cserelni, brutalisan kellemetlen erzesem van a mellkasomban, es ha belelegzek még be is gyorsul a szivveresem
2020. nov. 4. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!