Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami baja?

Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Apukam nagy valoszinuseggel elkapta a koronavirust... régebben magas vérnyomása volt de már normalis a vernyomasa,52 éves. Csak az izeket nem erzi, de abbol van amelyiket igen

Neha kohog,es feljon neki valami. Most olvastam hogy alapbetegseg nelkul is halalos lehet a virus. Kerlek nyugtassatok meg, 16 Éves vagyok az ocsemmel es o az egyetlen rokonunk, nem tudok másra gondolni csak rosszra!:(



2020. nov. 3. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom anyukája 60 feletti, elkapta de nem lett semmi baja, túl van rajta. Pedig cukros is. Ne aggódj, minden rendben lesz!
2020. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Barbell Deadlift ***** válasza:
Egyik ismerősöm nagyanyja 90 évesen, amúgy nem túl jó egészségügyi állapotában túlélte. Azért alapvetően az emberek jelentős többsége túléli, minden gond nélkül.
2020. nov. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz :)

Jobbulást apukádnak!

2020. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj! A média sajnos nagyon felnagyítja ezt a cuccot. Szedjen apud c vitamint d vitamint meg persze ti is.


Egy fél kis felesnyi pálinka is jót tehet, fertőtlenít (régi világba falusi emberek nem véletlen alkalmazták erre).


Ha el is kapta sem valószínű hogy komoly baja lesz.


Es csak pozitívan!:)

2020. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barbell Deadlift ***** válasza:
100%
A pálinkát inkább hanyagolja. A c meg a d vitamin stimmel.
2020. nov. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Ne aggódd túl, halálos LEHET, az közel sem azt jelenti hogy tényleg halálos mindenkire, sőt. :) A média nagyon felkapta ezt
2020. nov. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!