Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúr a szívem tegnap óta...

Szúr a szívem tegnap óta folyamatosan??

Figyelt kérdés

Tegnap este kefekvés előtt, miután felálltam a kanapéról beleszúrt a szívembe. Olyan volt, mint mikor rossz mozdulattól beszorul a levegő, csak fentebb, nem a borda alatt.

Próbáltam nyújtózni, de semmi hatása tegnap óta. Egész este alig aludtam, pedig próbáltam direkt pózt váltani.

Egy folyamatos izomláz szerű, nyomó fájdalmat érzek,mig óvatosan veszem a levegőt. De ha szeretnék egy mélyebb lélegzetet venni, az már nem megy, mert akkorát szúr bele..


Szerintetek beszorult a levegő vagy valami más lehet?


31éves vagyok, nő. Még távpénzen vagyok, mert corona gyanús vagyok.Tesztet csináltak, de még nincs eredmény. A hátam és mellkasom sokáig fájt, 2 napja lettem jobban. Erre jön ez a szúró fájdalom.


Mi lehet velem? :/ :((


2020. nov. 8. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt inkább az ügyeletes orvostól kérdezném meg telefonon.
2020. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, ezt orvostól kellene. Lehet avírus miatt is vagy izomfajdalom
2020. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallod, nem fogod elhinni, teljesen ugyan ez történt velem tegnap este. Azt hittem mentökért telefonálok, nem tudtam levegöt venni. Most fekszek egész nap.
2020. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja beteg az nem vagyok. Az is lehet, a közelben volt egy atombomba kísérlet, 8 éve éreztem egy atombomba tesztet.
2020. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!