Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez nem lenne jó a koronavírus...

Ez nem lenne jó a koronavírus problémára?

Figyelt kérdés

Olyan maszkot gyártanának, ami a viselőjét védi meg, ellenben a jelen gyakorlattal, ami a kilélegzéskor a mi esetleges vírusunkat benntartva a környezetet véd(het)i.

Szóval, aki tart a koronavírustól vagy gyenge immunú, alapbetegséges stb, az hordaná az őt védő maszkot, fertőtlenítőzne, steril kesztyűzne stb. Akinek jó az immunrendszere vagy egyszerűen nem akar részt venni ebben a szürreális agyrémben, az saját felelősségére nem hordana maszkot és ugyanígy élne, mint a kovidozási hájp kitörése előtt.

Akár azon az áron is, hogy önként lemondanánk egy esetleges kovid esetén az ingyenes gyógykezelésről, hisz valószínűleg csekély tünetekkel átvészelnénk. A félősök járhatnának fertőtlenített, korlátozott boltokba. a többi meg rendesen élhetne.

Előnyök: nem kellene feje tetejére állítani a világot és búbópestisesdit meg pánikkeltősdit játszani, el lehetne engedni ezt az agyrém állapotot. A valósan veszélyeztetettek pedig minden támogatést és eszközt és elkülönített boltokat meg járatokat vehetnének igénybe. Azaz nagyobb eséllyel nem kapnák el, hisz őket védő maszkot hordanának.

Sokkal jobb lenne, mint ez, hogy az egy ezrelék miatt szívjon a többi 999.



2020. nov. 11. 20:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mivel teljes jelentési rend van, így bárki, aki úgy hal meg, hogy kimutatták benne a COVID-ot, COVID halott lesz. Mint pl: [link]
2020. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
10: Elvihetett volna magával a holdra akkor, esetleg ott is hagyhatott volna. Ott mászkálhatnál szabadon, ahogyan csak akarsz és senki mással nem kéne magadon kívül törődni. Maszkot sem kell hordanod. Nem tart sokáig, nyugi. Főleg, ha leveszed a szkafandered.
2020. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%
12: Nyilván erről van szó akkor , amikor egy amúgy makkegészséges ember hirtelen belehal a tüdőgyulladásba. Kívánom, hogy körülötted ne legyen ilyen, de talán akkor felnyílna a szemed.
2020. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
11-nek ment
2020. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
41%
Rémkoppintók vagytok mind
2020. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%
15: Te pedig mondanám, hogy egy troll, de valójában sajnos a Magyar lakosság jó része pont ilyen szemellenzős laposföldes, mint te.
2020. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%

Mit nem lehet kibírni? Akkora nagy dolog hogy eltakarjátok a képeteket? Mert amúgy hónapokig azt lehetett csinálni amit akarunk, most meg van egykét szigorítás és már itt nyavajognak sokan.

Aztán majd akkor is mondanád hogy haha lemondok a kezelésről ha levegő után kapkodnál?

Az emberi gyökérség határtalan. Az ilyen ostobák miatt terjedt el a vírus.

2020. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Én lemondok róla, mondjuk havi szinten fizetek vagy 4x annyi adót, mint az átlag.
2020. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez már nyáron is megfigyelhető volt. Sok okos ment külföldre ha kell ha nem, mint akinek be van sózva a valaga. Aztán meg "hogyhogy második hullám jön, én nem értem. Biztosan csak kitalálták, rémhír". Eszesek.
2020. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%

Én bejártam Európát, és mindenhol azt mondták, hogy a COVID = politika, és így is nézett ki minden ország. Mégsem kerültem lélegeztetőgépre, sőt sajnos a COVID-ot sem kaptam el. Ja igen és a szuper intelligens vírus a Balatonon, ami szarásig volt nem fertőzött, csak külföldön. Június elejétől augusztus végéig szintén Szabira ment, de a politikai szezon kezdetével újra visszajött.

Annyira primitivek vagytok, hogy ezt beszopjátok, hogy az valami hihetetlen,

2020. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!