Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az asztalodon lenne a...

Ha az asztalodon lenne a koronavírus elleni vakcina beadatnád magadnak?

Figyelt kérdés
A vakcina lenne a csodafegyver amire várunk,mintha a Messiást várnánk?

#vírus #A csodafegyver
2020. nov. 11. 21:03
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Nem egy eset miatt. Emellett Novák Hunor is írt róla, hogy súlyos szövődményei is lehetnek. Ne haragudj meg nem szoktam ilyet mondani, de te rettentően buta lehetsz...
2020. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Mivel a google scholarban nem találtam semmit, ahonnan egy vmit magára adó ember tájékozódik, így gondoltam, hogy beírom oday ahova valószínűleg te írod a butyuta kulcsszavaid: a google-be. Sajnos ez az egy ilyen találat volt, gondolom innen vetted. Szomorú :(
2020. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Persze, az a buta, aki tökéletesen képben van a témában és nem az, aki blikk.hu-n tálalt infókat pöfögtet ide és szendi Gabort és Novák Hunort emlegeti. Rettentően buta vagy :(
2020. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Nagy vita lett. Aki szelet vet vihart arat.

Szerintem itt sok embernek sok apró dologban igaza lehet.

Valószinüleg,hogy a 20-30 év közöttiek nem adatnák be,de az idősebbeknél már árnyaltabb a kép ott már többség van a beadatás mellett.

Egyébként nagyon fontos,hogy melyik vakcinánál kerülhetsz sorra,mert a kínait,és az oroszt nem szabad beadatni,ahol sosem számított az emberélet,csak a propaganda.

Mindenképp jogunk lenne tudni,hogy melyiket akarják beadni majdan!!!!

2020. nov. 14. 11:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!