Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a párom koronavírus volt,...

Ha a párom koronavírus volt, de lejárt a karantént 10 nap után, mehet is dolgozno, viszont utana nekem a tesztem pozitív, akkor ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Utána újra karanténba kerül?
2020. nov. 12. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
😂😂
2020. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem magán úton kellett csinálnom tesztet, mert a dolgozno csak úgy mehetnék. Párom már a héten visszamehetett, mert lejárt a karantén, nincs tünet, se neki, se nekem. De ilyenkor őt is visszarakják karanténba?
2020. nov. 12. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Bizony, mint közvetlen kontakt, marad ő is otthon (felteszem, együtt éltek)
2020. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, együtt élünk.
2020. nov. 12. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Mivel a hatóságok nem hisznek abban, hogy aki átesett a fertőzésen, az védett, simán lehet, hogy ő is újra karanténba kerül. De igazából nagyon ritka az, hogy nem alakul ki a védettség, szóval valójában már nem fog megfertőződni.
2020. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha elköltözik addig,akkor megúszhatja szerintetek? Az a baj, hogy így is kiesett 2 hetet a munkából, hivatalba dolgozik, nem tudják nélkülözni a munkáját
2020. nov. 12. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha el tud költözni erre az időre a határozat előtt, megússza.
2020. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
@5 Szerintem sokkal inkább arról van szó, hogy nem lenne kapacitásuk leadminisztrálni az ilyen eseteket.
2020. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!