Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldali fájdalom/szúrás?...

Jobb oldali fájdalom/szúrás? Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, már egy ideje fájdalmat, szúrást érzek jobb oldalt az alhasamnál, néha csípőbe, néha combhajlatba, de inkább az alhasam alatt. Hipochonder vagyok és nagyon félek, hogy gyulladás, vakbél vagy valami komolyabb..


Voltam orvosnál aki megnyomkodott, azt mondta el fog múlni, ennek 2 hete és még mindig semmi.. Néha előjön, néha meg nem, ezt nem értem, de most pl igen és eléggé félek😪


Vérvétel jó, csak a bilirubin volt magas, vizelet negatív, más nem volt..


18/L



2020. nov. 14. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg, változik-e a ciklussal. Lehet, hogy tüszőérési probléma, ami nem nagy gond, csak kellemetlen tud lenni. Akár a sima tüszőérést, repedést is érezheted. Ha meg nem reped meg időben, akkor egyre jobban feszít, amíg nő, ezt funkcionális cisztának hívják, ami igazából csak annyi, hogy repedés helyett tovább nő a tüsző. Nem túl kellemes, nekem iszonyú görcsöket is okozott, de aztán elmúlt.
2020. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvosnál voltál? És mit mondott?


Nőgyógyász se ártana, egy ultrahang, de amit az 1es írt, az is igaz.

2020. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Háziorvosnál voltam, megnyomkodta a hasam, mondta, hogy nem talált semmit se, majd elmúlik..


Nőgyógyásznál még egyáltalán nem voltam az a baj. Hétfőn kérünk időpontot, de félek hogy valami komoly lesz. Szurkoljatok :(

2020. nov. 15. 00:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj dehogy lesz komoly. Lehet csak kis cikluszavar, nekem a PCOS miatt szokott fájni, az nem jó, de nem halt még bele senki. Nem lesz baj, ne aggódj! Írj majd mi volt!
2020. nov. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Végül nem mentünk orvoshoz, mert megszűnt a fájás, azóta se tudom mi okozta! :)
2020. dec. 3. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó! Egyébként nekem is volt párszor ilyen, egy alvás után elmúlt. Szintén én sem tudom miért:D
2020. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!