Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal oldali petefészkem...

A bal oldali petefészkem nagyon szúr. Ha megnyomom, akkor fáj (miért is ne? ) és néha az egész méhembe kisugárzik a fájdalom, szúr. (lent)

Figyelt kérdés
Kezdjek aggódni (endometriosis, stb) vagy lehet szimplán az ovuláció miatt is? 15/L (ja és szűz vagyok)

2015. jún. 27. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Számold ki mikor volt meg utoljára. Ha 28 napos a ciklusod, akkor akár már 10.naptól is érezheted ahogy nő a pete...


Szerintem valószínű ezt érzed...a peteérést lehet érezni.


Szerintem ne aggódj, várj egy hónapot és figyelj hogy jelentkezik-e ugyanez a fájdalom félidőben.

2015. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jelentkezett, hétfőn múlt el és megint szúr, mitől? :(
2015. júl. 17. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van egy kis cisztád...kb. minden nőnek volt már életében, úgyhogy ne aggódj.

Az esetek agy részében elmúlik pár hónap alatt.


De, ha gondolod menj el dokihoz Ultrahangra, hogy megnézzék...


De ha esetleg talál, akkor se parázz...ezek elmúlnak maguktól. Ritka, hogy nem.


Hány napos a ciklusod? És hány napig szokott meglenni?

2015. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor hogy, átlagosan 35 nap, kb. 7 napig tart a ciklusom, koszonom a válaszodat!!😃
2015. júl. 20. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, ne izgulj :-), nincs semmi gond.

Várd meg a következő ciklust és a akkor is fáj, akkor majd menj dokihoz...

Aztán figyeld a 14.nap körüli időszakot olyankor mit érzel arrafelé...van-e szurkálás, nyomás érzés...és hogy elmúlik-e félidő után...

De ne aggódj :-).


Ha bármi van írj!

2015. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!