Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár hónapja elkezdett a tüdőm...

Pár hónapja elkezdett a tüdőm úgy sípolni,hogy éjjel fel kell kelni az ágyból,és inni valamit.Nem mintha segítene.Tudom,hogy el kellene orvoshoz menni,de olyan pesszimista vagyok ebben a vírusos időben. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbálom elbagatelizálni az egészet,és arra gondolok:Mások élet veszélyben vannak,én meg siránkozok,hogy sípol a tüdőm.Nappal nem hallom,ha dolgozom,vagy állok.De ha ágyba kerülök,már "sípol".Ha köhögök egyet,felszakad valami váladék.Néha olyan kemény,mintha egy darab sajtot rágnék.

#tüdőasztma #Tüdőbronchitis
2020. nov. 15. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értem hogy vírus időszakban nem lehet orvoshoz menni, de telefonon fel lehet és fel is kell hívni ilyen esetben a háziorvost. Ő azért csak többet tud mondani. Jobbulast kívánok.
2020. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát egészen biztos hogy nem tudorak, nem kéne hülyeségeket írogatni.
2020. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez most még egy könnyen kezelhető dolog, ha elhanyagolod nagy baj alakulhat ki belőle. Menj orvoshoz. Ne azzal foglalkozz másnak mi baja. Te magadért vagy felelős.

Hallgasson meg orvos és csináljanak röntgent ezt próbáld elérni. Majd írd meg mi volt

2020. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod a háziorvost? A tünetek alapján megmondja mi a teendő.
2020. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez lehet tbc, tüdőrák jele. Vagy csak egy kialakuló krónikus tüdőbetegség (copd, bronhitisz, stb). Esetleg egy kezdődő tüdőgyulladás. Bármi is az: orvos, minél hamarabb! És ne dohányozz, mert az már csak ront a helyzeten.
2020. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol írta hogy dohányzik?
2020. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tüdőráknak nem ilyen tünetei vannak miért kell ezt írni de komolyan? Kell orvosi vizsgálat de a frászt hozni rá teljesen felesleges. Meghallgatás, és röntgen nélkül úgysem lehet megmondani. Suspentio terpini -vel próbálkozhatsz amíg nem jutsz orvoshoz hátha felszakad. Ne este vedd be mert megköhögtet.
2020. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!