Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet negatív a teszt?

Hogy lehet negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Én koornavírusos voltam,előtte találkoztam a barátnőmmel (külön élünk).

Rá 2 napra beteg lett. 4 nap elteltével mentek ki hozzá tesztelni(addig húzta a háziorvos hogy nem elég erősek a tünetek,csak fejfájás és kis nátha,hőemelkedés).

Majd mikor 4 nap múlva kimentek,már semmi tünete és negatív.

Lehetetlen,hogy nem kaptam el,hiszen én már pozitív lehettem,amikor találkoztunk,(akkor még nyilván nem tudtam)együtt voltunk stb.

Lehet hogy 4 nap alatt pozitívból negatív lett mire tesztelni mentek?



2020. nov. 17. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet más miatt volt beteg. Mi négyen élünk egy háztartásban, egyikönk volt beteg és mi hárman nem kaptuk el tőle (utólag is végeztettünk ellenanyagtesztet, méghozzá a drágábbat) Vagy, ha ez friss betegség, még lehet hogy később jön erősebb tünet és + pcr teszt. Vagy, rosszul is levehették a mintát (azért ez nem olyan valószínű, de benne van)
2020. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!