Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aids korai jelei?

Aids korai jelei?

Figyelt kérdés
poratka kiütéshez hasonló?
2020. nov. 19. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezer és egy tünete lehet, nem kell mindjárt a leghalálosabbra gondolni. Mutasd meg bőrgyógyásznak.
2020. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem az aids a leghalalosabb. Nem vagyok orvos, de kapasbol 10 halalosabbat mondok.
2020. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké mondj
2020. nov. 24. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

-Primer amobas meningoencephalitis


-Prion betegsegek pl CJD (magyarul CJB)


-Gliobastoma multiforme


-Veleszuletett erzeketlenseg a fajdalomra(hivatalosan: veleszületett szenzoros és autonóm neuropátia/CIPA)



Inkabb legyek hiv+ mint ezek kozul barmelyik. Az elso es harmadik majdnem 100%halalozasi aranyuak meg kezelessel is. A masodik az konkretan halalos, nincs ismert tulelo. A negyedikkel meg meg sem ered a felnottkort jo esellyel.

2020. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ezekre van teszt?
2020. nov. 25. 06:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Kulonben hogyan diagnosztizalnak? Nem olyan mint a hiv szureses teszt, de biopszia van mindegyikre. Az megmutatja ha nf amoba van az agyadban vagy gmf rakod van.


Az aids nagyon jol kezelhető betegseg, evtizedeket lehet elni, megfelelo gyogyszerezessel egy hiv+ gyermeket vallalhat es nem fertőz.

2020. nov. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nos remélem egyik sem áll fenn

azt hiszem aidsre és még 1-2 dologra teszteltetem magam de szerencsére még csak tünetem sincs

a többit remélem hogy nem kaptam el bár erősen kétlem.

Első szex miatt keveredtem ebbe a hülye helyzetbe még hónapokkal ez előtt

nagy vonalakban ritkán iszom sőt alig de házibuliban haverokkal elég szépen eláztam és még az nap prostival voltam igaz saját ötlet volt az is igaz hogy ki józanodtam már de a löketet megadta szóval nagyon hülye voltam mondjuk az hogy nagyon nem kifejezés.


Köszönöm szépen a válaszod minden jót!

2020. nov. 25. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ízületi fájdalmak, állandó izzadás télen is, bőrgyulladás és tüdőgyulladás. Egy ismerősömnek ezek voltak.
2021. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!