Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Skacok! Eddig mindig próbálta...

Skacok! Eddig mindig próbáltam nektek segiteni de most nekem lenne kérdésem Nem kell verebeskedni tudom hülyeség volt... Mennyi idő a rivonak(nyugtatoknak) a lappangási ideje legalábbis míg kinem ürül a szervezetekből ?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van ismerősöm aki felnőtt férfi és megevett 3at majd 2napog aludt mentor akartak hivni rá , na én lány és fiatal létemre egy hetig ettem ezeket a szarokat és volt hogy egy nap 10et nemtudok aludni fogytam 10kgt stb orulok hogy rájöttem hogy ez az oka de Nemtudom meddig tart mert meg egy sima cigitol is képes vagyok egy gyengébb pillanatomba elajulni volt rá példa nyilván össze szedtem magam semmi cink csak ez az a dolog amihez nem értek nem is akarok többe remenykedek napok kérdése és kimegy hosszu egy hét volt már ez ..

2020. nov. 21. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
8 óra alatt ürül ki.
2020. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem ürül ki nyolc óra alatt.


"Átlagos eliminációs felezési idő a dózistól függetlenül 30-40 óra között van." forrás: pharmindex a Rivotil hivatalos leirata


Ha a felezési idő 40 óra, akkor kb 160 óra alatt ürül ki.


nem írod, hogy hány mg-os Rivotril, de mindegy is, mert 3 db még a 2 mg-osból sem halálos adag. Még csak meg sem közelíti.


Ja, és a gyógyszerenkek nincs lappangási ideje. A betegségeknek van. A gyógyszerek felszívódnak, hatnak, majd kiürülnek. De nem lappanganak.


Sokkal könnyebb lenne olvasni, értelmezni amit írsz, ha egész mondatokban fogalmaznál. Tudod, nagy betű az elején, pont a végén.

2020. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
A hatása folyamatosan csökken, kb 3-4 nap alatt múlik el. A teljes kiürülés kb 3-4 hét, ezen belül még ki lehet mutatni a szervezetből, drogteszten sem mennél át.
2020. nov. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 hétig etted csak? És mennyit 10 db? Mert ha mondjuk 10x2 mg - az 20 mg. Az már elég jelentős mennyiség. Annyitól én is át szoktam aludni 1 napot. És most akkor mióta nem szedtél be?

Mert ez úgy szokott lenni hogy ilyen nagyobb dózis után 2-3 nap mire kitisztulsz.

Viszont ha huzamosabb ideig szedted (nagy dózisban) akkor lesz egyféle "lejövője" (utóhatása) mint pl a drogoknál. Egyféle elvonási tünet. Az attól is függ hogy mióta használtad, és milyen adagolásban.. Minden esetre ha nem túl rég - akkor adja magadnak 1 hetet. De 2 hét alatt valószínű hogy visszaáll minden.

2020. nov. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy nap 10-et beszedtél, annak a jele, hogy rászoktál és már nem hat kis adagban. Azaz egyre több kell ahhoz, hogy hasson, majd jöhet az erősebb drog. Szóval jobban jársz, ha leszoksz róla és hidd el, minden tüneted, amire szedted, el fog múlni, mert azok elvonási tünetek. A leszokást ajánlatos fokozatosan csinálni, egyre csökkentett adagokkal, mert baromi rosszul lehetsz különben. Nem Rivotrilt szedtem, az enyémnek barbiturát tartalma volt, egy hétig ki se tudtam kelni az ágyból, állandóan aludtam, szorongásrohamok, remegés, izomrángás, szívem fura volt. Amikor rájöttem, hogy attól vagyok rosszul, nem szedtem be többé, kb. fél nap alatt múlt el a durva izomrángás, még pár nap, mire teljesen megszűnt a rángás, aztán egy hét alatt múlt el teljesen a szívem felé az a fura gyengeségérzés. Szerintem a Rivotril erősebb annál, amit én szedtem. Csak azt tudom tanácsolni, hogy szokj le róla fokozatosan, de ne hirtelen, mert az veszélyes lehet.
2020. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!