Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mást is lesokkolt a párja...

Mást is lesokkolt a párja boncolási papírjai?

Figyelt kérdés
Annyi betegsége volt, hogy fel sem tudom sorolni! Inkfartusban halt meg, de szinte minden szerve beteg volt. Hogy van ez?
2020. nov. 28. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a halal egy sokk, nem csak az hogy milyen beteg volt. Te meg tanulhatsz belole, jarj rendszeresen orvoshoz, vervetelre, tudoszuresre, nogyogyaszhoz/urulogushoz. Reszvetem egyebkent.
2020. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem a kérdést. Arra gondolsz, hogy egy embernek hogy lehet ennyi betegsége? Évek alatt feljött zsír, egészségtelen életmód, rossz szokások (alkohol, cigi, drog stb). Vagy egyszerű genetika.

Az én páromnak pl. genetikailag nincsenek porcai (pedig még 30 sincs), de nem tud eltörni a csontja.

2020. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egészsételenűl élt. Túlsúly, dohányzás. De azért ezeket nem gondoltam volna! Eddig bírta a szervete.
2020. nov. 28. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A túlsúlyosok szerveinek nagy része folyamatos gyulladásban van.
2020. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves volt és mik voltak írva a jegyzőkönyvbe, ha meg szabad kérdezni? Nekünk még várnunk kell rá 2-3 hetet.
2021. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!