Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy akárhányszo...

Miért van az, hogy akárhányszor meghallom az ébresztőm hangját egy pillanatra teljesen lesokkolódom és kiráz a hideg?

Figyelt kérdés
Már nem használom azt az ébresztőt, de mindig akárhányszor meghallom megijedek tőle, még ha tudom is, hogy le fogják játszani. Csak érdekel azért kérdezem, nem mert rettegek, hogy valami mentális betegségem van xddd

2016. nov. 30. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak rossz beidegződés lehet. Tudod olyan Pavlovi reflex. Mikor hajnali fél 5kor megszólal az ébresztőm én sem érzem valami felhőtlenül boldognak magam
2016. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is mennyire utálom az ébresztőmet, te jó ég!

Amúgy van egy mentális betegség, ami "legyőzhetetlennek tűnő vágy az ágyban maradásra", csak a latin nevét már elfelejtettem, de szerintem mi ebben szenvedünk :D

2016. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ti. Millióan.
2016. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!