Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elutasíthatom az orrból való...

Elutasíthatom az orrból való mintavételt a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Első alkalommal még engedték garatból, de állítólag már most nem lehet onnan venni csak orrból. Nálunk mindenkit szűrnek holnap. (Szociális intézmény). Nem akarom engedni, nincs egy darab egészségügyi vizsgával rendelkező vezetőm sem, szinte mindenki szociális gondozó vagy szociális végzettségű és nem akarom, hogy az orromba dugdosson bármit is, úgy hogy nincs vele tisztában mit is csinál. Mit tehetek?

2020. nov. 30. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Édesanyám pedagógus, ő elutasította az orrából való mintavételt.
2020. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lett következménye neki? Vagy negatív diszkrimináció érte esetleg emiatt?
2020. nov. 30. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Pedagógusoknak nem kötelező. És őket orvosegyetemisták szűrik.
2020. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt szűrés, annyit mondtam hogy nem! és ezzel lezárva a téma, mentek is tovább a tesztelők.
2020. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem kényszeríthetnek.
2020. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Es miert felsz egy teljesen veszelytelen de kicsit kellemetlen vizsgálattol? Felsz hogy a harmadik szemed megsertik? Vagy a homlokuregedbe nyulva kiszivjak az agyad?
2020. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én már hallottam olyat orvostól balos médiában, amitől kicsit frászt kaptam, mert arra célozgatott, hogy mi történhet, ha szakszerűtlenül vesznek mintát, és hát a kérdező esetében hozzá nem értőkről van szó.

Amúgy tény, hogy az orvostanhallgató, aki tőlem vette, teljesen jól csinálta, fájdalommentes volt, épp csak éreztem. És volt, akinek pozitív lett az eredménye, vagyis nem arról volt szó, hogy nem tudta, hogyan kell mintát venni, azért nem fájt.

2020. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Mi történik ha szakszerutlenul vesz mintat? Semmi. Semmilyen letfontossagu szerv nincsen ott. Amit okozhat az a kellemetlenseg. Konnyezes, tusszentesi inger.
2020. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!