Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális, hogy ha az első...

Ez normális, hogy ha az első gyorsteszt pozitívat mutatott utána a második negatívat, majd így az utóbbit vették figyelembe?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mesélte, hogy így csinálnak az egyik iskolában ha az első gyorsteszt pozitív.

2020. dec. 1. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nálam pozitív lett a gyorsteszt , aztán a második itthoni pálcikás negatív és most várom a hivatalos tesztelést.

Hát...tulajdonképpen az lenne a legbiztonságosabb , ha elküldenék PCR teszre.

2020. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyorstesztről beszélünk? Ha így csinálták, az súlyos hiba volt. Ui. ha bármelyik pozitív volt, akkor az illetőt pozitívnak kellett volna minősíteni.


Csak remélem, hogy valamit félreértettetek, mert különben semmi értelme a védekezésnek, ha igazolt covidos embereket engednek tanítani iskolában. Napi 4 órán 4x30 gyerekkel találkozik, + a tanáriban a tanárokkal. Az ilyet nevezik szuperfertőzőnek!

2020. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen gyorstesztek voltak.

Én is úgy tudom ahogy a második válaszoló írta ha pozitív akkor annak minősítik. De csak hallomásból tudom az ismerősömtől aki ott dolgozik, hogy ez volt és remélem, hogy nem igaz...

2020. dec. 1. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

hát nézd..szerintem sajnos igaz...

sokan nem szeretnének kiesni a munkából stb stb....

mi most pl az én pozitív tesztem miatt (ami még nincs megerősítve pcr teszttel) idén már nem dolgozunk...

Tegnap teszteltek, ma már kezdtünk volna dolgozni, és ennyi....

Azért valljuk be , a mi cégünk korrekt de ez miatt most ebben az évben mi már egyáltalán nem fogunk dolgozni...

Azért ha ez így folytatódik, akkor a cégek többsége teljesen tönkremegy....

2020. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát jah mindenki félti a munkahelyét.

Akkor nálatok normálisan kezelik a helyzetet mert az egészséget nézik elsősorban.

De kíváncsi leszek mi lesz december 10-e után mert a vendéglátás (fürdők, szállodák, éttermek) nagy részének semmi tartalék nem maradt... Szóval nehéz a kettőt összeegyeztetni...

2020. dec. 1. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát igen....sajnos ez egy sz..r helyzet mind gazdaságilag mind mentálisan mindenhogy...reméljük most már csak jó dolgok jönnek majd...
2020. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!